Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η επίσκεψη έγινε Δευτέρα πρωί στις 11.15 , την Χριστίνα την είχα βάλει στο μάτι από τότε που την είχα δει στο Φωκαίας 27α , μου άρεσε, ξανθιά με κανονικό σώμα ωραίο κώλο
και 3άρια πεσμένα βυζία(στο σαλονάρισμα που κάνει 9/10 φορές τα κρατάει με τα χέρια της), δουλεύει τόσο εδώ όσο και στο Βέργας 3 , αν και ενδόμυχα μέσα μου γνώριζα ότι λογικά
θα φάω φόλα(είχα ακούσει και διάφορα)ήθελα να την δοκιμάσω. Πλήρωσα και πέρασα στο δεξιά δωμάτιο μίας και αυτό στο βάθος που προτιμώ ήταν κατειλημμένο.
Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο μίας και είχε τελειώσει με έτερο συναγωνιστή , ξάπλωσε παράλληλα σε μένα , σε σχετική απόσταση κρατώντας την καπότα στο χέρι , στην προσπάθεια μου
να χουφτώσω τις βυζάρες της , έβαλε μπροστά σε αυτές τα τα χέρια της , σαν πυγμάχος στριμωγμένος στην γωνιά που προσπαθεί να προστατέψει απο τα συνεχόμενα χτυπήματα το κεφάλι του.
Μαζεύτηκα , με το ένα χέρι της άρχισε να μου παίζει τον πούτσο μου , ενώ με το άλλο και με την βοήθεια των δοντιών της άνοιγε το προφυλακτικό , της είπα να γυρίζει σε στάση 69 για
να γλύψω το μουνάκι της , αρνήθηκε λέγοντας ότι δεν της αρέσει(ναι αλλά αρέσει σε μένα)και ότι είχε βάλει και κρέμα , τεσπα , όταν μου σηκώθηκε στα καπάκια μου πέρασε καπότα ,
άρχισε πίπα η οποία δεν ήταν κακή αλλά και όχι τίποτα σπουδαίο , μετά από κάνα λεπτό με ρώτησε πώς θέλω , της είπα να έρθει από πάνω , δεν μπορώ μου λέει(τότε τι με ρωτάς πώς θέλω.
Της πήρα λοιπόν αρχικά ιεραποστολικά , ένιωσα όπως λογικά θα νιώθει κάποιος που γαμάει την ίδια γυναίκα 20 χρόνια , δηλαδή δεν ένιωθα τίποτα , λίγο η κρέμα λίγο του ότι δεν
είχε καθόλου συμμετοχή και κοίταζε στο υπερπέραν , ξενέρωσα , της είπα να στηθεί στα τέσσερα , τουλάχιστον δεν θα την έβλεπα , η αλήθεια είναι ότι πήρε καλή στάση , βέβαια έσκυψε προς
το κρεβάτι και έβαλε μαξιλάρι κάτω απο τις βυζάρες της και ξάπλωσε σε αυτό ,την γάμησα έτσι πισωκολλητα μέχρι που τελείωσα , στο δωμάτιο έκατσα λιγότερο απο δεκάλεπτο , μιά συνέυρεση
που γρήγορα θα ξεχαστεί , με βάση αυτό που βίωσα δεν θα την πρότεινα ούτε για μια και μόνο φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.660
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2013
Παλιο-φόλα...........Θυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1