Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είπα να καταθέσω στους συναγωνιστές την πρώτη μου επαφή με την ανωτέρω κουκλάρα μας (καθίστε καλά και πάρτε βαθιά ανάσα, πήρα φόρα και γράφω).Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Βράδυ καθημερινής, κοντά μεσάνυχτα, αντικρίζω τη θεά Άννι ΈρωταςΈρωτας Αμέσως το πορτοφόλι μου έβαλε τα κλάματα,ΛύπηΛύπηΛύπηΛύπη γιατί ξαλάφρωσε από ένα 20άρι..., Περνάω στο δωμάτιο και πριν βγάλω εξω τον διμούτσουνο Κουλμου σκάει μύτη στο δωμάτιο... Αγγίζω το ΤΕΛΕΙΟ δέρμα της (τ'ακούτε Ελληνίδες;;) και μου γίνεται κάγκελο... ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Η κοπέλα είναι καύλα από Αλβανία μαλλον..., αλλά σκέτη κάυλα. Θέλει να μου κάνει μασάζ, αλλά τη βουτάω (τρόπος του λέγειν) και την "πετάω" στο κρεβάτι, αρχίζοντας να εξερευνώ ΤΟ ΣΩΜΑ με χέρια ΜΟΝΟ ( Οχι σαν τον παπάρα τον billy13.. που εχει γλύψει απο το πόμολο της εξώπορτας μεχρι και τον νυπτίρα...) Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Ανταποκρίνεται στα χάδια μου και ενώ βρίσκομαι στο ζενίθ της καύλας...,Κατσικογάμης . Τρελαίνεται και βουτά την τσαπού μου, αρχίζοντας μια μανιασμένη πίπα, η οποία με ξαφνιάζει και η όλη φάση με οδηγεί σ'ένα απρόσμενο οργασμό, κάνοντάς με να εκραγώ στο στόμα της (με προφυλακτικό βεβαίως),Γερο-μύστηςΓερο-μύστης ενώ δείχνει να το απολαμβάνει...
Μένουμε ξαπλωμένοι και αφού ηρεμούμε λιγάκι, μου ζητά συγνώμη (!!) και χωρίς δεύτερη κουβέντα αρχίζει να μου κάνει χαλαρό μασάζ... Συνεχίζουμε την κουβεντούλα, (καθώς δεν υπηρχε ψυχή εξω και η τσατσά ηταν πολυ ευγενική..)Έρωτας ενώ εξακολουθώ να χαϊδεύω το υπέροχο αυτό κορμί..... Σε αυτο το σημείο μάγκες ειχα τετοιες καύλες που την ρωτησά αν θέλει δευτερο γύρο...ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης αφου πηρα το πρασινο φως (και κατεβαλα το μπλε εισητήριο)το μωρό με το πέρασμα προφυλακτικού... έγινε και εκκίνηση πεολειχίας. Πολύ σύντομα μετά από αρκετά τέλεια πίπα, την έστησα στα τέσσερα. Με ρώτησε αν θέλω μουνί ή κώλο (για να ξέρει που να βάλει την κρέμα......). Απάντησα: "Κωλαράκι" και μετά από λίγα δεύτερα ήμουν μέσα της. Πολύ καλή άισθηση και η συμμετοχή της ήταν αξιόλογη με τα στάνταρ βογγητά κτλ. Το τέλος ήρθε πολύ σύντομα αλλά αλλα με τέτοιο κωλαράκι... έγινε στανταράκι.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννυ
Υπηρεσίες
Z
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2013
Καλώς ήρθες στον κόσμο του έιτζ.......καράφλα.............ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Παπάρας είσαι και φαίνεσαι........Γλώσσα
16 Οκτωβρίου, 2013
Καλά ρε Μιχάλη Μαλακία / z4...........έδωσες 40€ για τσιμπούκι και κώλο........πυρφόρος?Γαμήσου
16 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ζ4 δεν αναφερεις πουθενα, αν εκανες οπτικο ελεγχο του προφυλακτικου.... πριν αλλα και μετα και των δυο σεξουαλικων εκσπερματωσεων σου;;;
Εισαι σιγουρος οτι δεν κολλησες τιποτα;;;
Εκτος, αν πηγαινεις στα μπουρδελα με δικα σου προφυλακτικα!!!!

Απο μενα συγχαρητηρια.....εδωσες 40 ευρω(20+20) για να ξαναφας το ιδιο φαγητο την ιδια ημερα!!!Μαλακία

Εκτος..... αν ειναι μουναρα η τυπισαΧμμμ;
Π
Παιχτουρας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3