Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Δευτέρας προς Τρίτη στις 01.15 , έχοντας περάσει μια άκρως κουραστική μέρα στην δουλεία
και ένα πολύωρο συμβούλιο με εμένα κύριο ομιλητή , ήθελα να ξεσκάσω , έτσι στα καπάκια από το συμβούλιο κατέβηκα στην πιάτσα
αν και “μπουκωμένος” , αφού έκανα μια σύντομη τσάρκα στα Κωνσταντινουπόλεως και μετά από το όμορο Αχιλλέως 48β κατέληξα εδώ.
Σε τούτον εδώ τον οίκο εκδιδόταν η Τάνια/Τατιάνα που την είχα δει και σε προηγούμενη τσάρκα μου και μου είχε κεντρίσει το ενδιαφέρον
και σωματικά αλλά λόγω και του τατού που έχει , είναι λουλούδια και αρχίζει από τον ώμο της και καταλήγει στο στήθος της.
Η Τάνια σύμφωνα με τα λεγόμενα της(μιλάει κυρίως Αγγλικά και ελάχιστα ελληνικά)είναι από την Βουλγαρία 24 χρονών .
Πρόκειται για μια μελαχρινή κοπέλα με μαλλιά κάτω από τους ώμους , με πιασημάτακια 3άρια βυζιά , ωραία μπούτια και πολύ
καλή επιδερμίδα , σήμερα ανακοινώθηκε και ελεύθερο στοματικό , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , την περίμενα στο κρεβάτι , έβγαλε
τα μαύρα εσώρουχα της και ξάπλωσε δίπλα μου , άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο μου και να με φιλάει στο στήθος , με ρώτησε να θέλω
προφυλακτικό για την πιπα , με καθάρισε με μαντηλάκι , η πίπα της αρκετά καλή και βαθιά , της είπα να γυρίσει σε στάση 69 , αλλά
δεν την έγλυψα λόγω του ότι ήμουν άρρωστος , έτσι απλά έπαιζα με το μουνάκι της , γύρισε και μου έκανε λίγο ισπανική , έτσι μου ήρθε στο
μυαλό η έκφραση στον πούτσο μου λουλούδια , όπου την χρησιμοποίησα κα σαν τίτλο της κριτικής μου , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα , καλή στάση σώματος σε συνδυασμό με κάποιους ψευτόαναστεναγμούς , δεύτερη και τελευταία στάση ιεραποστολικό ,
αρχικά προσπαθούσε να κουνάει την λεκάνη της και δεν το είχαμε , αλλά γρήγορα συντονιστήκαμε και ύστερα από μερικά λεπτά ήρθε το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο , θα την ξαναδοκιμάσω σίγουρα γιατί σήμερα δεν ήμουν για πολλά πολλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Τάνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.660
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2013
"ένα πολύωρο συμβούλιο με εμένα κύριο ομιλητή"......
ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κουλ
δωσε μας μερικες λεπτομέριες για αυτη σου την διάλεξη στο συμβούλιο, έχει ενδιαφέρον!Σπασίκλας
15 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν μπορεί να πει ρε.....είναι εργασιακά θέματα.........Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2