Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στοχευμενη καταθεση στη Φυλης και συγκεκριμενα στον εν λογω οικο για να παρω την Χριστινα για αλλη μια φορα.Η Χριστινα γνωστη στο κουρμπετι χρονια τωρα μελαχρινη,ασιατικα χαρακτηριστικα προσωπου,2αρι φτιαχτο βυζι και φοβερο κωλι αλλα πανω απο ολα τρελη διαθεση να σε ικανοποιηση στο σεξ Γλώσσα .Ξεκινησαμε μπαλαμουτι στο ορθιο αγκαλιες,φιλια,χουφτωματα κλπ και στη συνεχεια περασαμε στο κρεβατι οπου αρχισε τα γλυψιματα στο σωμα μου ,καραμπαλικινγκ ,φιλια στο πεος ακαποτα και μετα καποτα και πιπα ωραια τεχνικη και στους ρυθμους του τραγουδιου που επαιζε στα ηχεια.Ειχαμε και καποια ντιπ υστερα και απο την δικη μου κινηση στο κεφαλι της με τα χερια μου.Παραλληλα εγω επαιζα με το μουνακι της οσο γινονταν αυτα στο κατω κεφαλι μου.Καποια στιγμη την εκοψα μην με παρουν τα ζουμια και ετσι ξεκινησε ο αγων με την Χριστινα να με καβαλαει σε αναποδο καου γκερλ χορευοντας πανω στο καβλι μου Μεγάλο χαμόγελο .Την αφησα ετσι μεχρι τελους καθως το θεαμα ηταν απολαυστικο.
Αυτη ηταν ακομα μια επιτυχεις καταθεση με μια απ τις πιο αξιοπιστες λυσεις στη Φυλης.Καλα βολια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού