Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού μίλησα με τον n.smirni76 στο κινητό......και είπαμε τα δικά μας......υποτίθεται ότι θα πήγαινα γυμναστήριο!Σπασίκλας
Στον δρόμο όμως φρίκαρα από τις πρωινές καύλες και αποφάσισα να γαμήσω το κωλαράκι της Άννι.....
Έφτασα στον οίκο ,χωρίς να μπω πουθενά αλλού.....βγήκε η Άννι με χαμόγελο αυτήν την φορά....και πέρασα δωμάτιο....Κουλ

Ξεντύθηκα και στο 5λεπτο ήρθε μέσα η κορασίδα με το γαμω-τζέλ στο χέρι......Θυμός
Ξεκινάει κάποια προκαταρκτικά πεταχτά φιλάκια,όμως την γύρισα 69 λόγω καύλας..
Μέτριο τσιμπούκι.....ενώ έγλυφα το καθαρό μουνάκι της......Έρωτας
Επειδή ήμουν τούρμπο.......είχα φτιαχτεί ήδη και της είπα να με καβαλήσει reverse - cowgirl.......
Στο 2λεπτο την γύρισα σε πισωκολλητό να γουστάρω....

Αφού σφυροκόπησα μερικά λεπτά (αντέχει).....της είπα να γαμήσω κωλαράκι.....
Πήρε το τζελ,έβαλε μικρή ποσότητα........και μπήκα πολύ όμορφα μέσα της....Γλώσσα

Μάλλον δεν πρέπει να είχε πάρει πολλούς.....γιατί ήταν πολύ σφιχτή......και η αίσθηση ήταν τέλεια.....Κατσικογάμης
Η καύλα ήταν όμως οι κραυγούλες......που έβγαζε και είχα γίνει τούρμπο....
Δεν ανέβασα τρελούς ρυθμούς......για να μην την πονέσω πολύ Μεγάλο χαμόγελο.......και συνέχισα στον ίδιο ρυθμό μέχρι που τελείωσα....Χαμόγελο

Συμπέρασμα....


Στο δωμάτιο έκατσα 14 λεπτά,χωρίς ενόχληση........δεν είχε και κόσμο εξάλλου........
Ευτυχώς δεν είχαμε ατύχημα με "Μερέντα/Νουτέλα".......Money Mouth
.......και θα την τιμήσω και πάλι λόγω πρωκτικού........
Να'στε καλά παιδιά.......Γερο-μύστης

(Για την ιστορία.......πήγα καπάκι GYM,αφού ήπια τα νιτρικά μου και ένα Red-Bull)....Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννη
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2013
+1 απο μενα
Νιτρικα μην πινεις βρε, κανουν κατακρατηση υγρων...Γλώσσα
12 Οκτωβρίου, 2013
+1 από μένα Βασίλειε!!Έρωτας Θέλω να μου πεις ποια σκευάσματα προτιμάς...Κουλ
12 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

OK,dimmits...μόλις τελειώσει το κουτί.....δεν παίρνω άλλο.......Γλώσσα
12 Οκτωβρίου, 2013
άσε ρε τα νιτρικά και τα red bull. Δύο κουταλιές ταχίνι ολικής αλέσεως πριν το γυμναστήριο και είσαι τούρμπο. Μετά βαράς και σάπιο κλανίδια και είσαι άρχοντας.
12 Οκτωβρίου, 2013
Τι αλλες Μ..... ΜαλακίαΜαλακία θα ακουσουμε εδω μεσα ρε παιδια.... του τύπου ""Μέτριο τσιμπούκι.....ενώ έγλυφα το καθαρό μουνάκι της......""Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Μα κανένας δεν εχει ακουσει για το AIDS...Γερο-μύστηςΓερο-μύστης φιλαρακο λυπαμαι που θα στο πω αλλα αν συνεχισεις χωρις προφυλαξεις ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης συντομα θα σε καλοσορισουν στον θαυμαστο κοσμο του AIDS..........!!!!!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Z
z4
12 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

z4,σε γαμάω ακάποτα...........να σε κολλήσω ότι υπάρχει.............Κατσικογάμης
12 Οκτωβρίου, 2013
+1 ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
12 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αχαχαχα
13 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ μου φίλε billy13 και πιθανώς φορέα του AIDS.. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Υπάρχει μια μικρή ομάδα ανθρώπων που είναι πολύ τακτική στους οίκους ανοχής κάνοντας σεξ χωρίς προφυλάξεις :jerkingΛύπη διότι είναι σεξουαλικά στερημένοι από την εφηβική τους ηλικία.. η έχουν προβλήματα στυτικής δυσλειτουργίας ) πιστεύοντας ότι δεν θα προσβληθούν από τον ιό του AIDS.. Μαλακία με αποτέλεσμα αναπόφευκτα να αναπτύσσουν AIDS πολύ αργά . Αυτοί οι ασθενείς καλούνται nonprogressors, και πολλοί φαίνεται να έχουν γενετική διαφορά που εμποδίζει τον ιό να καταστρέψουν σημαντικά το ανοσοποιητικό τους σύστημα.Πολλά σημάδια της νόσου θυμίζουν ακόμη και καθημερινές ασθένειες που λίγο πολύ έχουμε περάσει όλοι, όπως η γρίπη. Ωστόσο πριν αποφανθεί κανείς ότι πάσχει από Aids θα πρέπει να υποβληθεί σε ιατρικές εξετάσεις. ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ! ΈρωταςΈρωτας Εσυ το βιολι σου ΜαλακίαΜαλακία
Z
z4
13 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κόψε τα drugs φίλε,σε χαλάνε........Γαμήσου
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2