Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 145 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
το'χα απωθημενο…ετσι ξεκινησα παλι για το ολοφωτιστο μεταξι…..στοχος η bubblebutt παολα……προχθες δε τη πετυχα οποτε…..πηρα το πορναμαξο και εφυγα σφαιρα.παρκαρα ακριβως απεξω,και μπουκαρα….ηταν μαζι της και μια αλλη κοπελα η μαρια…δεν εδωσα σημασια μιας και ο στοχος μου ηταν ξεκαθαρος.εβγαλα το εισητηριο και εισηλθα στο δωματιο…η κορασις ηρθε σε 2-3 λεπτα…..ψηλη μαζεμενα τα μαλλια της εφαρμοστο babydoll που τονιζε το καμπυλατο και βαρυ κορμι της…η παολα δεν ειναι πολυ ομορφη αλλα πολυ γλυκια….αρχισε να μου μιλαει ρουμανικα…και τη κοιταζα….μου λεει ξαφνικα δε καταλαβαινεις τιποτα ε?
οχι της λεω..με κοιτα προστυχα στα ματια με ρωτα πως θελω τη πιπα…και ξεκινα….αργο υγρο και περιστροφικο τσιμπουκι οπως το ηθελα χωρις καθολου δοντι…….καμια σχεση με την αδερφη της που μου εσχιζε το πουλι………καθομουνα και το απολαμβανα….με ρωτουσε…μωρο μου σου αρεσει πριν προλαβω να της απαντησω ξανα deepthroat…και ξανα ερωτηση αν μου αρεσει…κοντευα να μουδιασω απο τη καυλα….λιγο ακομα και……τη σταματαω για να γευτω τη κολαρα ης…γυρνα στα 4 και αντικρυζω τον υπερτατο κολο μεγαλος σφιχτος απαλος πεντακαθαρος ,και ενα μουνακι αποτριχωμενο ροδαλο,και χωρις καθολου κρεμα..ημουν στο τσακ να το φαω..αλλα σκεφτηκα..το μερος που ημουν και το αφησα..προς το παρον…τη γαμουσα ωρα και θαυμαζα τη κολλαρα της σκεφτομουν που να χυσω εκει η στο υπεροχο στοματακι της….αστραπιαια της λεω ελα γυρνα να με γλειψεις..οκ μου λεει μωρο μου…και αρχιζει ενα ακομα καλυτερο τσιμπουκι…και με το αλλο χερι χαιδευε απαλα τη κωλοτρυπιδα μου…..ε τι να πεις εκει τα ειδα ολα απαλο υγρο τσιμπουκι και απαλο χαιδεμα στη δευτερη ευαισθητη περιοχη…..ενιωθα το σπερμα να ερχετε με ταχυτητα…κρατησα την αναπνοη…και αδειασα στο στομα της……με πιεση και τα τελευταια αργα και βασανιστηκα….σηκωνεται τα φτυνει στο νιπτηρα μου κλεινει το ματι και μου λεει οκ μωρο μου ευχαριστημενος?????ε τι να της πω..μπραβο μωρο μου της λεω..οτι κανεις το κανεις καλα…με ευχαριστησε…και εφυγε….βγαινοντας τη ρωτησα αν θα ειναι συνεχως εδω,και μου ειπε οτι θα φυγει για κανα μηνα ρουμανια και θα ξαναρθει….αποχωρει κυριακη για οποιον ενδιαφερεται…ειναι 19 χρονων απο οτι μου ειπε….για το δεκαρικο ειναι απλα VMF.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Πάολα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού