Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ακολουθώντας συμβουλές γνωστών και διαβάζοντας κριτική απο τον CHEYENNE, ξεκίνησα κατά τις 13,30 για την Λιοσσίων όπου θα συναντούσα την Πωλίνα στο μπουρδέλο της οδού Βέργας.
Να πω ότι ο CHEYENNE είναι από τα άτομα που εμνπιστεύομαι στην κριτική τους, και ποτέ δεν με έχουν απαγοητεύσει.
Η Πωλίνα, είναι ένα πλάσμα πάνω από 38, ψηλή λεπτή με πολύ καλό κώλο, καυλιάρα, στήθος 2 με 2 +, όπου είχα ξαναπάρει δύο με τρείς φορές στην Αλκιβιάδου όπου δούλευε μέχρι πρίν από μερικούς μήνες.
Η κοπέλα έχει εξελιχτεί πολύ.
Ξέρει να γαμιέται και να περνάει καλά............Εμαθε τον πούτσο και το απολαμβάνει μη έχοντας τον παραμικρό δισταγμό και το δείχνει...........
Το σπίτι είναι πολύ καθαρό με δύο δωμάτια, ντουζιέρα κλιματιστικό, νιπτήρα.
Θεωρώ ότι είναι πολύ καλύτερο και από πολλά στούντιο.
Να μην πω ότι είναι και το πιό καθαρό μπουρδέλο που έχω επισκεφτεί όπου πιστέψτε με έχω επισκεφτεί πάρα πολλά.
Η τσατσά είναι ευγενική και δεν ενοχλεί καθόλου.
Η Πωλίνα τώρα, καθαρή, ευγενική, ξυρισμένο μουνί, μικρά διακριτικά μουνόχειλα, στόμα γλυκό με βαρειά γλώσσα.
Της αρέσει να την γλείφεις και σου δίνει καπότα για να της βάζεις δάκτυλο σε όποια τρύπα θες, έτσι κι αλλι΄ςω της αρέσει.........
Μακάρι όλες οι κοπέλες να είταν έτσι καθαρές και να απολάμβαναν τον πούτσο όπως η Πωλίνα.
Γλείφει αρχίδια πούτσο κατεβαίνει και πιό κάτω και σε στέλνει στον ουρανό από καύλα.
Το μουνί της όπου σημειωτέον είναι πεντακάθαρο και μοσχοβολάει χύνει ασύστολα με γλυψιμο και δακτυλάκι.
Τι άλλο να πω δεν πρόλαβα να μπώ μέσα της, πήρε και την τελευταία σταγόνα σπέρματος.
Δεν έχω να πω κάτι άλλο.........η κοπέλα είναι στανταράκι !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
collateral
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
445
Πόντοι:
3.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού