Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Πέμπτη απόγευμα στις 19.05 , έχοντας κάνει ήδη μια κατάθεση και έχοντας ολοκληρώσει την τσάρκα μου είπα να επισκεφτώ μια παλιά μου γνώριμη την Καίτη , η Καίτη είναι μια 35άρα+
ρωσίδα , ξανθιά ψηλή με κοντά μαλλιά χοντρούλα με 3άρια βυζιά και μεγάλη ωραία κωλάρα , την είχα πάρει πριν εννέα μήνες στο Διδύμου 20 , εκεί δούλευε σαν Βερόνικα και ήταν πιο αδύνατη , σήμερα δούλευε με το μπάζο την Λίντα , έδωσα το 10άρικο στην τσατσα , μετά απο λόγο ήρθε η Καίτη στο δωμάτιο , χαιρετηθήκαμε και αμέσως με ρώτησε εάν θέλω να κάνω παρτούζα με αυτήν και την Λίντα μαζί , της απάντησα ότι εάν ήθελα θα το είχα διαλέξει από την αρχή ,με ρώτησε απο πού με θυμάται και της απάντησα απο τις βόλτες που κάνω , χαμογέλασε , έβγαλε το διχτυωτό φόρεμα που φορούσε και ξάπλωσε δίπλα μου , άρχισε να με φιλάει στο στήθος και στην κοιλιά ενώ εγώ έβαλα χέρι στο μουνί της το οποίο είχε κρέμα , άνοιξε την συσκευασία του προφυλακτικού , πρίν βγάλει την καπότα της είπα ότι θέλω χωρίς , κοντοστάθηκε λίγο , με σκούπισε με μαντιλάκι , έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της τον σήκωσε και άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια για αρκετή ώρα , μετά πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της ,
η πίπα της πολύ καλή , βαθιά υγρή και με αυξομοιώσεις έντασης , της ζήτησα να γυρίσει για 69 , αφού σκούπισε από το μουνί της την κρέμα με μαντιλάκι, άρχισα να την γλύφω , αυτή συνέχισε να μου πέρνει πίπα , κάποια στιγμή σταμάτησε και έτσι μέσα στα σάλια όπως ήταν ο πούτσος μου τον έβαλε ανάμεσα στις βυζάρες της και μου άρχισε μιά πολύ καλή ισπανική , μετά για αρκετή ώρα συνέχισε την πίπα , πέρασμα προφυλακτικού , μία στάση μόνο , στα τέσσερα για να έχω θέα την κωλάρα της , άρχισα να την γαμάω δυνατά αν και δεν είχε πάρει πολύ καλή στάση , την γαμούσα με γρήγορο ρυθμό ενώ που και πού σκαμπίλιζα τα γεμάτα κωλομάγουλα της , δεν άργησε να έρθει το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 15 λεπτά , βέβαια η πίπα και η ισπανική ήταν πάνω απο 10 λεπτά...για 10 ευρώ και μάλιστα για όσους αρέσκονται στις χοντρουλές(το σώμα της βέβαια είναι αρκετά σφιχτό)είναι καλή επιλογή.

Υ.Γ το άκα στοματικό δεν ανακοινώνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Καίτη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.674
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού