Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Πέμπτη απόγευμα στις 18.00 , μπήκα στο οίκο και είδα μιά παρουσία που δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί , ξανθιά με ωραίο πρόσωπο πίρσινγκ στη μύτη , κανονικό σώμα ωραία πόδια
και 2.5άρι καλοσχηματισμένο βυζί το οποίο διακρινόταν κάτω από το άσπρο τρυπητό φόρεμα που φορούσε , έδωσα το δεκάρικο και πέρασα στο δωμάτιο , είπε ότι είναι Ρωσίδα 32 χρονών....
ήρθε στο δωμάτιο , ξάπλωσε δίπλα μου χωρίς να βγάλει το φορεματάκι της , την έφερα κοντά μου και άρχισα να τις πιπιλάω της ρόγες της και ξεπρόβαλαν από τις τρύπες του διχτυωτού φορέματος της.
έπαιξα και λίγο με το μουνάκι της αλλά μου είπε να μην βάζω δάχτυλο μέσα σε αυτό , άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στις ρόγες μου , ανταλλάξαμε και μερικά πεταχτά φιλιά στο στόμα , όταν ο πούτσος μου καύλωσε μου πέρασε το προφυλακτικό , άρχισε πίπα καλή στην αρχή με χέρι που το χρησιμοποιούσε σαν στήριγμα και μετά χωρίς , έκανε και μερικά χτυπήματα στα χείλη της , της είπα να γυρίσει σε στάση 69 , της σήκωσα το φόρεμα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της για κάνα 2λέπτο ,χωρίς να με ρωτήσει πήρε την πρωτοβουλία και ανέβηκε απο πάνω μου σε ανάποδο cowgilr ,άρχισε αργά και αισθησιακά να λικνίζει την λεκάνη της πάνω στον ορθωμένο πούτσο μου , καλή συμμετοχή , είχε πιάσει με τα δύο χέρια της τα μαλλιά της και τα χάιδευε όσο ανεβωκάτεβαινε τώρα με πιο γρήγορο ρυθμό πάνω στον πούτσο μου , δεύτερη και τελευταία στάση την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , άρχισα να την γαμάω δυνατά και με σταθερό ρυθμό , άρχισε κάποιους μικρούς ψευτόαναστεναγμούς...
μετά από λίγη ώρα ήρθε το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά γεμάτα , για 10 ευρώ σίγουρα αξίζει , ενώ είναι απο τα πιο όμορφα μίλφ που έχω πετύχει τελευταία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.792
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2013
οχι και δεν την εχεις ξαναδει ρε τυπε...
ιασωνος 44-46 δουλευε και δε θυμαμαι που αλλου,νομιζω παλιοτερα και φυλης
αν λες αυτη με τα τατου,που δε νομιζω να λες αλλη δηλαδη...
την εχει παρει κι η τιμημενη προεδραρα την κορασιδα ΚουλΚουλΚουλ
06 Οκτωβρίου, 2013
ναι εεεε, δεν θυμάμαι να έχω δει να δουλεύει ωραία γκόμενα στα Ιάσωνος 44-46...Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2