Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
σαβατο πρωι και ειπα να περασω απο ιωαννινων να δοκιμασω ενα μιλφογκιλφ που ειχα δει πριν καμια βδομαδα σε βολτα.ετσι λοιπον καταβαλω το μπλε παραβολο(απλο προγραμμα) και μπαινω μετα απο λιγο ερχεται η αλεξια που ειναι σχετικα ψηλη φοραγε ομως ενα ολοσωμο για να κρυψει ατελειες και ξεκιναει με βαριεστημενη διαθεση καποια ελαχιστα προκαταρκτικα και στη συνεχεια μου φοραει καποτα ξεκινωντας ενα πολυ μετριο τσιμπουκι εν το μεταξυ η αισθηση που ειχε το σωμα της πολυ χαλια απο την χαλαρωση η οψη του σαν φλιδα απο πορτοκαλι ειδικα στον κωλο σαν να πιανεις αφρο οποτε σε συνδυασμο με την βαριεστημενη διαθεση που ειχε και την μεγαλη ποσοτητα λιπαντικου που ειχε το μουνι της ολοκληρωσα με δυσκολια γενικα ηταν μια αποτυχυμενη δοκιμη και φυσικα δεν νομιζω να ξαναδοκιμασω την συγκεκριμενη δεν την προτεινω σε καμια περιπτωση καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2013
Να εισαι καλα φιλε γιατι σκεφτομουν να την δοκιμασω
05 Οκτωβρίου, 2013
kαλησπερα φιλε xilnik αστο καλιτερα αξιοποιησε το20ευρω σε καμια αλλη που ξερεις απο την εμπειρια σου οτι θα περασεις καλα δεν ειναι καιροι για χασιμο χρηματων και χρονου καλη συνεχεια
05 Οκτωβρίου, 2013
Εχω παει 3 φορες στην Αλεξία και οι 3 για εμενα τελειες .
Δεν θα πω πολλα μου αρεσει οπτικα και με γκαβλωνει ο τροπος της.
Γαμησι κανονικο με δυο στασεις (πισω και πανω).
06 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπερα οκ φιλε περι ορεξεως ουδεις λογος σεβαστη η γνωμη σου εγω κατεθεσα την δικη μου εμπειρια
(Updated: 06 Οκτωβρίου, 2013) 06 Οκτωβρίου, 2013
Απο τη στιγμη παντως που εχεις παει τρεις φορες με την κοπελα και δεν εγραψες τιποτα,για μενα ειναι και σαν να μην εχεις πει τιποτα,και αυτο ισχυει παντα για τα μελη που δεν ενημερωνουν ενω γνωριζουν
06 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χθές γράφτηκε και έκανε σχόλιο...ο νταβάς της θα είναι
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6