Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Φλώρη είναι μια κοντοπίθαρη αλλά όχι εντελώς πετιτ (αδυνατη) κοπελίτσα, ξανθιά με απαράδεκτη φάτσα. Λέει ότι είναι από Ρουμανία αλλά είναι καρααλβανίδα. Ο γνωστός πορνογεροτσάτσος αναφέρει ελεύθερο στοματικό και κωλαράκι-δόλωμα. Τελοςπάντων έκανα τη μαλακία και μπήκα και έφαγα φόλα. Με το που μπήκε άρχισε τα χασμουρητά (πρέπει να δούλευε πολλές ώρες αλλά τον πελάτη δεν τον νοιάζει) έκανε μια υποτυπώδη βαριεστημένη πίπα με πέρασμα από τις μπάλες κατόπιν πίεσης μου και ξεκίνησε αυτή από πάνω όπου την πήρε ο υπνος. Πήγα για κολαράκι αλλά δεν έμπαινε με τίποτα. Να μην τα πολυλέω έκανα την καρδια πέτρα κουνήθηκα λίγο και τέλειωσα φορτωμένος γαρ.
Πεταμένο 20ρικο.
Μόνο αν έχεις πούτσο με πάχος μολυβιού μπορείς να την πάρεις από πίσω.
Μην την πάρετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Φλώρη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
30
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2013
ρε φίλε η κριτική σου είναι ακριβώς η αντίθετη από αυτή του νεοσμυρνιώτη...τι να πω?? τόσο σκαμπανέβασμα???Χμμμ;
04 Οκτωβρίου, 2013
Σε αυτην καλο ειναι να πηγαινεις βραδι και οχι πρωι για να εχει ξενυστάξει.Μεχρι τις 12 το βραδι δουλευει.Ηδη την πήρα τρεις φορές και δεν εχει κλείσει εβδομάδα.πρωκτικο δεν δοκίμασα καμία,οποτε δεν ξερω..Eiναι λιγο χαζουλα και αφηρημένη στο τσακ την προλαβα οταν πήγε να κατσει απο πάνω μου χωρις να μου εχει βάλει προφυλαχτικό την τελευταία φορά!Αν δεν βαριεσαι δοκίμασε τη αλλη μια απογευματινη ωρα.
04 Οκτωβρίου, 2013
Τι να σου πω ρε φίλε εγω έτσι την κρίνω. Κοιμόταν όρθια. Μπορεί να χει δίκιο ο therion. Σχεδόν πάντα γράφω κριτικές μόνο για αρνητικές εμπειρίες για να γλιτώνουμε 20αρικα.
05 Οκτωβρίου, 2013
Κλασικό αλβανόμπαζο ακούγεται.
N
nick07
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4