Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη βράδυ στις 23.10 , αφού φάγαμε κάτι μαζί με τον ιππότη της ηδονής , ήθελα να κάνω κατάθεση , κατεβαίνοντας την Φωκαίας συναντήσαμε τον therion1985 μαζί με τον Ορέστη κου,
ο therion μου είπε ότι πέρασε πολύ καλά με την Φλώρη , έχοντας δεί την κοπέλα από πριν στην τσάρκα που έκανα και συνδυάζοντας τις καλές εντυπώσεις του συναγωνιστή,με το φούλ πρόγραμμα που προσφέρει , ήρθα να την δοκιμάσω. Πρόκειται για μια πολύ κοντή κοπελίτσα κοντά στο 1.55 με ξανθό μαλλί κοντό , κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί , όμορφη δεν την λές , είναι 21 χρονών , είπε ότι είναι από την Ρουμανία . έχει σχεδόν δέκα μέρες που δουλεύει στην Αθήνα , πριν δούλευε στην Καλαμάτα και πιο πριν στην Πάτρα , αλλά δεν είχε δουλεία και εκεί ο πελάτης δίνει 30-40 ευρώ , ήρθε να δοκιμάσει στην Αθήνα , ήρθε στο δωμάτιο και με βρήκε στον νιπτήρα να πλένομαι , έβγαλε τα τακούνια της και τα εσώρουχα της , γέλασα γιατί το θέαμα ήταν αστείο , στα δωμάτια του οίκου αυτού τα κρεβάτια είναι αρκετά ψηλά και είχε γέλιο το πώς ανέβηκε στο κρεβάτι , με περίμενε ανάσκελα με ανοιχτά τα πόδια , με την παλάμη μου έπιασα το μουνί της και άρχισα να της το τρίβω , έσκυψα να την φιλήσω αλλά μύριζε τσιγαρίλα , σταμάτησα και τις έδωσα μια τσίχλα να μασήσει , κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και την έφερα από πάνω μου να καθίσει στα γόνατα μου , αρχίσαμε να φιλιόμαστε για πολύ ώρα , αυτή χάιδευε τον πούτσο μου και εγώ το μουνί της , πήγα να της βάλω δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της αλλά μετά απο λίγο μου τράβηξε ευγενικά το χέρι μου , ξάπλωσα , ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στα αυτιά στον λαιμό στο στήθος και κατέβαινε πιο κάτω , αν και είχε φέρει μαζί της ένα μωρομάντυλο , δεν το χρησιμοποίησε , ίσως γιατί με πέτυχε να πλένομαι όταν μπήκε στο δωμάτιο .Άρχισε να γλύφει αργά τον πούτσο μου μόνο με την γλώσσα της χωρίς να τον βάζει στο στόμα της για αρκετή ώρα , μετά πάνω πάνω το κεφαλάκι και τελικά τον έβαλε στο στόμα της , το οποίο είναι μικρό και είχε μπουκωθεί , δεν μάσαγε το ζυμαράκι , τον έβαζε όσο πιο βαθιά μπορούσε , η πίπα της πολύ καλή , την άφησα να με πιπώνει για αρκετή ώρα μιάς και το έκανε καλά , πέρασμα προφυλακτικού , αρχικά από μόνη της με καβάλησε και άρχισε να κουνιέται και να δίνει τον δικό της ρυθμό , εγώ την άφησα να κάνει παιχνίδι , μιά κουνούσε γύρω γύρω την λεκάνη της και μιά πήγαινε πάνω κάτω στον πούτσο μου , την γύρισα ανάσκελα , της άνοιξα τα πόδια της και μπήκα μέσα της , με έπιασε από το κεφάλι και άρχισε να με φιλάει , έμπαινα μέσα της όσο πιο βαθιά μπορούσα έμενα για λίγο ακίνητος , έβγαινα και ξαναμπαίνα με δύναμη μέσα της , αυτή επαναλάμβανε συνέχεια , βάλτον όλο μέσα , όλο μέσα πιο βαθιά...είχαμε βρεί ρυθμό και τα σχέδια μου να την σκίσω και απο το κωλαράκι μου , δεν συμβάδιζαν με τις καύλες που είχα και την έκρηξη που ήταν έτοιμη να πραγματοποιηθεί , βγήκα απο μέσα της , έβγαλα την καπότα , ανέβηκα απο πάνω της και έφερα τον πούτσο μου φάτσα στο πρόσωπο της , απο σχετική απόσταση άρχισα να χύνω στο στόμα της , φυσικά αρκετά χύσια την βρήκαν και στο πρόσωπο , αυτή είχε βγάλει και την γλώσσα της έξω και γλυφόταν ,
η τύπισσα έπιανε τα χύσια απο το μάγουλα της και τον λαιμό της με το δάχτυλο της και το έβαζε στο στόμα της και το έγλυφε , πραγματικά δεν κατάλαβα αν τελικά κατάπιε και κάποια , σηκώθηκα της έφερα χαρτί να σκουπιστεί , πλύθηκα και με περίμενε για να πλυθεί και αυτή ,στο δωμάτιο έκατσα κοντά στο 25 λεπτά , η τσα τσα δεν ενόχλησε καθόλου και η Φλώρη δεν έδειξε ούτε μιά στιγμή ότι βιάζεται ,υπομονετική με συμμετοχή και δεκτική...σίγουρα θα την ξανατιμήσω και ας μην είναι τόσο καλή εμφανισιακά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Φλώρη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.112
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2013
Ξερόχυσα με τσίχλα..........Γλώσσα
02 Οκτωβρίου, 2013
Ρε γαμωτο μας καυλωσες! Μεγάλο χαμόγελο
09 Οκτωβρίου, 2013
κοντοπούτανος , μια ευκαιρία την αξίζει πιστεύω !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3