Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
χθεσινό πέρασμα με μονο μου σκοπό να γαζώσω την Μόνικα.

μια γυναικα με όλη την σημασία λέξης της γυναικας.

ένα έμπειρο milf από τα πιο καλοδιατηρημένα και σωματικά και εμφανισιακά, με καλές υπηρεσίες στο 20ρίκο χωρίς τα πολλά extra, aka και κώλο, αλλα ότι κάνει το κάνει καλά και χωρίς βιασύνες.

το συγκεκριμένο μαγαζί είναι από τα πιο καθαρά με δωμάτια κοντά στο επίπεδο στούντιο.

η Μόνικα είναι μια μελαχρινή γυναικάρα γύρο στο 1,70 με μια πολύ μικρή ενίσχυση στο βυζί και πολύ καλο κορμί.

στα ενδότερα έρχεται και μετά από μια μικρή κουβεντούλα καθώς γνωριζόμαστε από παλιά
με πλακώνει στα γλειψίματα παντού, στα χουφτώματα, και στα γλοσοφιλα, για αρκετή ώρα μετά μου κάνει ανά πολύ καλο Ισπανικό.

συνεχεια με ένα επίσης πολύ καλο στοματικο αρκετά υγρό με εναλλαγές ελαχιστη χρήση τον χεριών αλλα απαραίτητη για να σε καυλώσει ακόμα πιο πολύ ενώ σε κάποια φάση περνει θέση ανάποδα στο πλάι μου σχεδόν σε θέση 69 όπου επέτρεπε της δαχτιλοσκοποισης.

στο sex ξεκίνημα με εκείνη από επάνω για αρκετή ώρα με καλο ρυθμό ενώ κάποια στιγμή ήρθε πιο κοντά μου και πλακωθήκαμε στα γλοσοφιλα πάλι.

δεύτερη στάση εγώ από επάνω με 2-3 παραλλαγές, όπως με τα πόδια όρθια, με τα πόδια στο πλάι, και κουτάλι,
με καλά στησίματα χωρίς να ενοχλείται από της αλλαγές και αρκετά ευλύγιστη παρα το ύψος της.

μετά από αρκετή ώρα γύρισμα στα τέσσερα για δυνατό σφυροκόπημα που αντέχει δεν έχει ανάγκη,

γύρισμα πάλι εκείνη από επάνω για λίγο και για τελείωμα της ζήτησα πίπα και χειρομάλαξη.

αυτή ήταν μια ακόμα εμπειρία μου με την Μόνικα αν και πιπινο λάτρης για αλλαγή είναι μια πολύ αξιόλογη περίπτωση με πολύ καλές υπηρεσίες για 20 ευρώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2013
Σε ποια βαρδια ειναι η Μονικα;
01 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πέμτη και κυριακή πρωί
01 Οκτωβρίου, 2013
Πέμπτες και Κυριακές μόνο θα τη βρεις στην απογευματινή (2η) βάρδια! Τις υπόλοιπες μέρες δουλεύει η Μαρία η "τρελοκοτσιυδού".
01 Οκτωβρίου, 2013
Οκ ευχαριστω. Ξερουμε που δουλευει τις υπολοιπες μερες;
01 Οκτωβρίου, 2013
harry86 από όσο γνωρίζω πουθενά εκτός αυτού του οίκου, εκτός και αν δουλευέι σαν call-girl τις υπόλοιπες μέρες, πράγμα διόλου απίθανο!
02 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δουλεύει και αλλου αλλα δεν θέλει η ίδια να ανακοινωθεί

όχι σαν call-girl
04 Οκτωβρίου, 2013
Δεν χρειάζεται να γράψω καινούρια κριτική επειδή με καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες και είναι και αρκετά πρόσφατες.Να προσθέσω μόνο πως κατά τη διάρκεια της παραμονής της κοπέλας στο δωμάτιο,αν και είχαμε τελειώσει και ήμασταν στο μασάζ(αν δεν είχαμε τελειώσει θα είχα θέμα),την τσα2 την έπιασε ένας ανεξήγητος βήχας,στον οποίο η Μόνικα δεν έδωσε καμμία σημασία.Το συζητήσαμε και μου είπε πως "Εγώ θα κάτσω 20' και ας πνιγεί απ'το βήχα".Τόσο κάθομαι στα δωμάτια.όποιος βιάζεται ας φύγει".Επίσης με προέτρεψε να δοκιμάσω και την άλλη κοπέλα,τη Μαρία,την επόμενη φορά.Συμπερασματικά,το δουλεύει το 20άρικο χωρίς ταρζανιές (ακάποτα-πρωκτικά και τέτοια).Εμφανισιακά θα ήθελα να είχε λίγο περισσότερο κώλο για πιάσιμο ρε αδερφέ!!! Οι ημέρες της είναι Κυριακή,Δευτέρα,Πέμπτη,από πρωί9:00-9:30 εώς τις 19:00 αν θυμάμαι καλά.Την επόμενη φορά θα πάρω και ένα πακετάκι καραμέλλες για το βήχα της τσα2 Γλώσσα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7