Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δε θα είχαν περάσει περισσότερα από 7 λεπτά από την στιγμή που μπήκε η Ιζαμπέλα στο δωμάτιο, όταν η τσατσά αποφάσισε να χτυπήσει την πόρτα!
Το ευγενικό και εξυπηρετικό ύφος που είχε στο σαλόνι, είχε πάει περίπατο και το αληθινό της πρόσωπο βγήκε στην επιφάνεια.
Η απαίτηση της να τελειώνουμε (στο επτάλεπτο!) μου φάνηκε τόσο παράλογη, που κοίταξα την κοπέλα στα μάτια περιμένοντας κάποια αντίδραση από μέρους της.
Δυστυχώς όμως, αυτή δεν μου είπε να την αγνοήσω. Ούτε και έκανε την παραμικρή κίνηση αποδοκιμασίας της απόφασης της τσατσάς να χτυπήσει τόσο νωρίς την πόρτα. Δεν έκανε ούτε καν τον παραμικρό μορφασμό.
Πιστεύω πως έπρεπε να πάρει θέση και να μην μείνει έτσι παγερά αδιάφορη σε αυτό που έγινε.
Αυτό ήταν κάτι που με ξενέρωσε απίστευτα!
Αποφάσισα να δώσω ένα τέλος όπως-όπως. Της είπα να γυρίσει στα τέσσερα (είμασταν σε ιεροποστολική στάση) και με λίγη προσπάθεια τα κατάφερα να τελειώσω.
Σηκώθηκα πρώτος από το κρεβάτι και πήγα στο νιπτήρα. Σηκώθηκε κι αυτή. Φόρεσε το εσώρουχο της, μου είπε ένα ευχαριστώ, της είπα κι εγώ και βγήκε.

Δεν έχω καμιά όρεξη να γράψω τι έγινε πιο πριν.
Άλλωστε μετά το χτύπημα της πόρτας στα επτά λεπτά, όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία.
Θέλω να γράψω και δυο πράγματα που μου έκαναν πολύ θετική εντύπωση.
Στο δωμάτιο την περίμενα καθισμένος στην καρέκλα που είναι δίπλα στον καλόγερο που κρεμάμε τα ρούχα μας. Όταν μπήκε μέσα, αντί να βουτήξει στο κρεβάτι, έβγαλε αμέσως το στρινγκ της και ήρθε και ανέβηκε επάνω μου για να ξεκινήσουμε εκεί τα προκαταρκτικά.
Το δεύτερο είναι ότι την ώρα που ξεκίνησε την πίπα, το σώμα της ήταν μακριά από μένα. Έκανα μια μικρή κίνηση στο πλάι για να μπορέσει το χέρι μου να φτάσει και να πιάσει τον κώλο της.
Χωρίς να διακόψει την πίπα, γύρισε (από μόνη της, χωρίς να της πω εγώ κάτι) το σώμα της και το έβαλε παράλληλα δίπλα στο δικό μου, για να μπορώ να την φτάνω και να την χουφτώνω άνετα.

Ήταν μια καλή gfe εμπειρία, μέχρι την στιγμή που η απαράδεκτη τσατσά τα κατέστρεψε όλα με την σούπερ μαλακία που έκανε.
Μια αδικαιολόγητη ενέργεια, που έδειξε τον αντιεπαγγελματισμό τους σε όλο του το μεγαλείο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Ιανουάριος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
233
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού