Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Λολα ειναι Ελληνιδα κατα δηλωση της(μιλαει καλα ελληνικα η αληθεια),γυρω στο 1.65 αδυνατη ξανθια με μικρο στηθος και πολλα υποσχομενη εκφραση προσωπου στο σαλον..Ετσι την πατησα κι εγω ο μαλακας και περασα στο δωματιο αφου με παγιδευσε απο την γλυκητητα-πονηρια της.Δινω το 10αρικο στην γνωστη χοντρη σκατογρια της υπηρεσιας και περναω..Μπαινει μεσα συστηνομαστε και με προτρεπει να ξαπλωσω.(αμεσως καταλαβα οτι ηταν φολαρα και λεω ας κανω τον μαλακα μηπως και δεν πεταξω το δεκαρικο)Ξαπλωνω εγω και κανω κινηση να την χαιδεψω και τιναζεται λες και την χτυπησε ρευμα..Βαζει καποτα σε πεσμενο εργαλειο και επιχειρει μια πιπα χωρις να χει κανενα αποτελεσμα και κι αυτο συνεχισε με μαλακια.Παω να την φιλησω στον ωμο παλι τα ιδια,μου λεει οχι φιλια.με τα πολλα αφου απεκτησα μια στυση 60% ξαπλωνει και αφου βαζει ενα τονο κρεμας μπαινω μεσα της.Την γαμαω για μισο λεπτο κυριολεκτικα ενω μου εβαζε τα χερια της με τον γνωστο τροπο ωστε να μην εχω βαθεια διεισδυση.Σε μια φαση ξεχνιεμαι και κανω κινηση να την φιλησω στον λαιμο και σηκωνεται και φευγει και μ αφηνει με το πουλι στο χερι!!!στα 2 λεπτα εντωμεταξυ!εξαλλος εγω ζηταω τα λεφτα μου πισω γτ δεν συνεργαζεται και γιατι εφυγε στα 2 λεπτα!εκεινη μου απανταει οτι δεν προκεται να τα παρω γτ επρεπε να ακουσω αυτο που ειπε η υπηρεσια οτι δεν δινει φιλακια,λες κι εγω πηγα να την φιλησω στο στομα την βρωμιαρα!!ανοιγει η τσατσα ακουγοντας μας και μου λεει υπουλα το ιδιο,της ζηταω τα λεφτα μου και με γραφει στον πουτσο της!ντυνομαι και βγαινω εξω χτυποντας την πορτα και διαολοστελνοντας τες για να με ακουσουν και οι αλλλοι συναγωνιστες και να καταλαβουν για το τι απατη ειναι το συγκεκριμενο σπιτι!ΜΑΚΡΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΑΚΡΑΝ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΤΗ!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Λόλα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2013
Aν ρώταγες καποιον πριν μπεις θα σου λεγε την ατακα Λολα η Φολα.Εμένα μου παν την ατακα και με απέτρεψαν απο αυτην την επιλογή!Και αν ειναι αυτη Ελληνιδα,εγώ ειμαι Πακιστανός!
30 Σεπτεμβρίου, 2013
εχεις δικιο φιλαρακι την πατησα σαν πρωταρης Money Mouth
30 Σεπτεμβρίου, 2013
η Λόλα είναι Αλβανίδα και από τις μεγαλύτερες φόλες
30 Σεπτεμβρίου, 2013
Τελικά, τσάμπα γράφουμε τις ενημερώσεις - κριτικές . . . . . . .

Λύπη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4