Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η αληθεια ειναι οτι την βικυ δεν την ειχα ξαναδει καθως δεν ειμαι πελατης της Μ. Αλεξανδρου,
συνηθως βολταρω ιασωνος και κολωνου, ωστοσο σημερα το απογευμα εκανα γυρους με το πορνοπαπι
κολωνου - καλλεργη - κεραμεικου - κολοκυνθους- δεληγιωργη μηπως και βρω την Ρομπερτα με
αρνητικα αποτελεσματα ομως.
Σταματημενος επι της Μ.Αλεξανδρου δυο φαναρια πριν αρχισουν οι οικοι αυτης της οδου ειδα στο
πεζοδρομιο ενα ξανθο καυλακι με ωραιο προσωπο που φορουσε ενα κολαν μαυρο τοσο σφιχτο επανω της
που οταν επεφτε το φως του ηλιου πανω σε αυτο την εβλεπα σχεδον γυμνη, η ανορθωση ηρθε επι τοπου, την ακολουθησα
απλα για να χαζεψω αυτο το πανεμορφο κωλαρακι,δεν πηγε το μυαλο μου οτι μπορει να ηταν ιεροδουλη.
Ο δρομος τελειωνε, στο φαναρι στη γωνια με κολωνου η κοπελα χαθηκε... εκει ακριβως ειδα δυο
μπουρδελακια, ρε λες λεω ? εκτος και αν ανοιξε η γη και την καταπιε,μπηκα στο πρωτο απο αριστερα
και ηταν μια μπουρουχα, εφυγα μπηκα στο δεξι και ειδα με τα ρουχα ακομα την βικυ η οποια ηρθε κοντα
μου και μου ειπε το προγραμμα αλλα και οτι θα επρεπε να περιμενω για να ετοιμαστει.
Αυτοματη κινηση βγαλσιματος 10ευρου απο την τσεπη και αναμονη στο δωματιο καθως περιμενε και αλλος
πριν απο εμενα.
Η Βικυ ηρθε στο δωματιο μετα απο λιγο και εκατσε στο κρεββατι,της ειπα οτι την ειδα
στο δρομο με τα ρουχα και με καβλωσε πολυ η εμφανιση της, με κοιτουσε για λιγο επιμονα οταν το ακουσε,
περασμα καποτας σε πληρη στυση και πιπα μετρια ως εντελως τυπικη,την ανεβασα απο πανω μου και την εφερα
κοντα μου οπου δεχτηκε γλειψιματα στο λαιμο στα μαγουλα και μετα ρισκαρα και την φιλησα στο στομα οπου
δεχτηκε και ανταπεδωσε σε θερμα γλωσσοφιλα, την γυρισα στα τεσσερα οπου αν και φωναζε σε σφυροκοπημα
δε με διεκοψε, γυρισμα σε κανονικη σταση με τη βικυ να με αγκαλιαζει και να μου δινει και απο μονη της γλωσσοφιλα ,
ειχα σταματησει να την γαμαω για κανα δυο λεπτα και ρουφουσα τη γλωσσα της,με μερικες ακομα απαλες κινησεις μεσα της
και τελειωσα.

Αν και δε διαβασα καλα πραγματα για την Βικυ απο τους αξιους συνγαμητες που την δοκιμασαν θα ηθελα να πω οτι εγω που
δεν την ηξερα και πηγα μεσα στο δωματιο με θετικη ενεργεια και διαθεση περασα υπεροχα μαζι της!! Μη σκεφτεσται αρνητικα
γιατι μπορει να το μεταδιδετε και στην κοπελα, καλα γαμησια και να περασετε και καλυτερα απο εμενα !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.773
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού