Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την κοπελα την ειχα δει χτες,σχετικα ψηλη,μελαγχροινη,μαυρα μακρια μαλλια,ομορφο βλεμμα,μου αρεσε η προσσεγγιση της στο σαλονι,τοσο ώστε σημερα το πρωι να ειμαι παλι εκει
Βγαινοντας στο σαλονι,εκανα μια κινηση για να φυγω,προκειμενου να δω αν θα με πλησιασει και παλι .Πραγματι βλεποντας με να κοντοστεκομαι για δευτερολεπτα,ηρθε παλι κοντα μου,με αγγιξε,ισως όχι τοσο ομορφα όπως τη προηγουμενη φορα,αλλα εστω και αυτό το ελαχιστο ηταν αρκετο,για να μπω στο δωματιο
Στο πισω μερος του μυαλου μου,από την διαθεση της,ειχα την εντυπωση,ότι ισως να περασω καλα,αλλα όχι τοσο σουπερ οσο θα περιμενα
Στο δωματιο την περιμενα ορθιος,όπως συνηθως κανω με κοπελες που πηγαινω μαζι τους για πρωτη φορα,στη προσπαθεια ισως να διαφοροποιησω λιγο την ατμοσφαιρα τετοιου ειδους συναντησεων
Μπαινοντας λοιπον η κοπελα,ξεκινησα τα χαμουρεματα,φιλια,χαδια,αγκαλιες,κυριως από μερους μου,και συνεχισαμε ετσι και στο κρεβατι
Προφυλακτικο για στοματικο δευτερολεπτων,καθως ηθελα οπωσδηποτε να μπω μεσα της,και το κυριοτερο,δεν ηξερα αν τελειωνα γρηγορα καθως θα μου επαιρνε τσιμπουκι
Πραγματι ελαχιστα λεπτα στο ιεραποστολικο,και χωρις η κοπελα να κανει κατι συγκλονιστικο,ημουν ετοιμος να τελειωσω
Ετσι βγηκα λιγο από μεσα της,και αρχισα να γλειφω το στηθος της,μπαινοντας ξανα,σιγα σιγα μεχρι να επανελθω σε μια πιο ηρεμη κατασταση
Στο ιεραποστολικο,η ενταση ανεβαινε όταν με φιλουσε και κυριως με κοιτουσε,εχει πολύ ωραιο βλεμμα όταν σε κοιταζει,και κατεβαινε όταν εβλεπα ότι γυριζει το κεφαλι,και γενικα ειχε μια συμπεριφορα που δειχνει ότι δεν τρελαινεται
Εκει βρηκα την ευκαιρια να της πω,ότι μπορει καλυτερα,πολύ σημαντικο,καθως από εκεινη τη στιγμη αρχισε να δειχνει ότι εχει καταλαβει πως με την απαθη συμμετοχη που ειχε,δεν θα ημουν ενας ευχαριστημενος πελατης
Ετσι συνεχισαμε σε μια πιο ενδιαφερουσα ερωτικη κατασταση,και ενώ αρχικα ειχα στο μυαλο μου τη σκεψη,αν τα πραγματα δεν πανε καλα,να μην τελειωσω,σκεφτομενος και καποιες άλλες στασεις,σιγα σιγα και χωρις να το καταλαβω,το κλιμα και η ερωτικη συνευρεση γινοταν ολο και πιο ενδιαφερουσα,η τζινα ανεβαζε ρυθμους,συμμετειχε ολο και περισσοτερο σ αυτή τη κατασταση,μ αποτελεσμα το τελειωμα από μερους μου να είναι μονοδρομος
Πραγματι μετα από λιγο ηρθε το τελος,που μπορω να πω ότι ηταν ασυνηθιστα δυνατο σε σχεση μ αυτό που περιμενα κατά τη διαρκεια της συνευρεσης
Τελειωνοντας,ακουσα και την υπηρεσια να κτυπαει,φαουλ κατά τη γνωμη μου,καθως ημουν στο δωματιο περιπου στο δεκαλεπτο,χωρις να υπαρχει πελατης στο δωματιο η΄κοσμος στο σαλονι
Αν αποφασισει ότι θελει να περναει καλα μαζι μου,ευκολα θα μπορουσα να ξαναπερασω,όμως όπως καταλαβαινετε αυτό δεν μπορουμε να το ξερουμε,παρα μονο αν περναγα ξανα μαζι της στο δωματιο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2013
Τύπε σε είδα χθες που σε κωλότριβε η Τζίνα και εκείνη τη στιγμή μπήκα, την είδα κι έφυγα, ενώ εσύ με κοίταξες και η υπηρεσία σου είπε "τι κοιτάς τον κύριο και δεν περνάς μέσα;". Και της απάντησες ότι καλύτερα να κάνεις μια βόλτα και προφανώς θα σε καραμούζιασε (όπως κάνουν το 95%)! Σού'κανε καλό παιχνίδι όμως το μωρό...Κουλ
26 Σεπτεμβρίου, 2013
Aν μιλας για το μεσημερι γυρω στις 3.30 σε θυμαμαι,και το περιστατικοΧαμόγελο
26 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

On time! Σε είχε αγκαλιά και τύλιξε το πόδι της πάνω σου και κάπου εκεί έπαθε κοκομπλόκο η υπηρεσία. Κι εγώ διακριτικά αποχώρησα μη σας το χαλάσω. Καλά ξηγήθηκες που δεν πέρασες...για νά'χει σασπένς την επόμενη! Να διδάξεις το κόλπο στον King...Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3