Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 110 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το πρωτο μου σχολιο μετα απο τοσα χρονια στο κουρμπετι...
Μπαινω μεσα στο γνωστο χωρο που κατα καιρους εχω πετυχει καλα milfakia..Η τσατσα καλοσυνατη Ρωσιδα μαλλον...
. Εχω 2 κοπελες σημερα και με μια καλη τιμη μπορεις να τις παρεις και τις 2 μου λεει...
. Ποια ειναι η καλη τιμη ρωταω
. 30 ευρω ειναι καλα??(Ρωταει)
. Να δω τις κοπελιες και θα σου πω
Ερχετε μια ψηλη και αδυνατη 180 και στα 35+ σικατη και milf (σαν τραβελι) και η αλλη αβγαλτη ξανθια 35+ και αυτη με μετριο σωμα...
. Παμε λεω στην τσατσα παρτουζα με 30 και οτι κατσει
Μπηκαν τα κοριτσια και αρχισαν να γελανε επειδη σημερα ημουν 2 δευτερος που τις πηρε παρτουζα και Δημητρης(συμπτωση).
Να μην τα πολυλογο αρχισε η (κοντη)/αβγαλτη να μου κανει πιπα ελευθερη ενω μου τον ειχε σκουπισει με μωρομαντυλο.Η ψηλη με χαιδευε και μου φιλαγε τις ρωγες...Οταν ξαφικα λεει ασε να σου δειξω εγω..Μου χουφτωνει τα αρχιδια και τον παιρνει ολο μεσα στο στομα τις....
. Ετσι πρεπει για να σηκωθει γρηγορα λεει στην αβγαλτη φιλη της.
Πηρε σειρα η κοντη να με χαιδευει και να με γλειφει ενω ολη την ωρα δεν σταματαγα να χαιδευω τα παντα και χωρις προβλημα.
Αρχισε να μου γλυφει τα αρχιδια η ψηλη και να μου χαιδευει την κωλοτρυπυδα.....Χωρις να την σταματησω εχωσε την γλωσσα μεσα.
. μμμμμ βλεπω σου αρεσει και θα περασουμε καλα σε λιγο
. Ναι εγνεψα
Μου φορεσε καποτα και ανεβηκε πανω μου αναποδα ενω δεν σταματησε να χαιδευει τα αρχιδια και την τρυπουλα μου..
. Αχχχχ λεω θα σε χυσω ετσι που κανεις.
. Οχι απαντα τωρα θα παρεις την αλλη απο πανω αυτη..

Αλλαγη καποτα
Παιδες η κοντη ηταν σαν παρθενα (λεω μπα απο πισω μπηκα)...Ψιλαφιζω την τρυπουλα τις και βλεπω οτι ο κωλος τις ειναι αδειος...Απιστευτο σφιχτο μουνακι
Την γυρισα κατω και αρχιζω να την σφυροκοπω η ψηλη μου χαιδευε την κωλοτρυπηδα εγω φωναζα η κοντη σπαραζε και ψηλη εδινε το ρυθμο......Εχυσα το ειναι μου σε αυτο το θεικο στενο μουνακι.
Ο επομενος πελατης τρομαξε με τα βογκητα και εφυγε....
Παιδια αν δεν σαν πειραζει το μετριο - οι κοπελες ειναι χαρουμενες και αφηνουν τα παντα...
Το θεικο ειναι οτι στον σκουπιζουν στο τελος και σου κλεινουν ραντεβου για αυριο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2013
Αν μας έλεγες και ονόματα θα ήταν ακόμα καλύτερα... παρά ταύτα έχεις +1 από εμένα γιατί με καύλωσες!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1