Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε την Κυριακή στις 12.30 , δεν είχα σκοπό να πάω στο Μεταξουργείο αλλά όταν μου τηλεφώνησε ο farkeli δεν μπορούσα να αρνηθώ να τον συναντήσω(κάτι που τελικά δεν έγινε)
φτάνοντας στο μετάξι τον πήρα τηλέφωνο , δεν απάντησε και νομίζοντας ότι έχει περάσει με κάποια κορασίδα έκανα μιά μικρή βόλτα στην Κολωνού και επέλεξα να περάσω με την κορμάρα Ντάρια ,
την είχα πάρει πρίν περίπου ένα χρόνο , όχι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά φοβερό κορμί και μόνο στα 10 ευρώ...πέρασα στο μέσα δωμάτιο το οποίο είναι πολύ καλό , η Ντάρια δεν άργησε να έρθει ,
μιλήσαμε λίγο , ξάπλωσε δίπλα μου αλλά κάτω στα πόδια μου και άρχισε να μου τον παίζει με το χέρι της , εγώ ίσα ίσα έφτανα και χάιδευα τα καλοσχηματισμένα στητά βυζιά της , όταν ο πούτσος μου ήρθε σε στύση , μου πέρασε προφυλακτικό , η πίπα της καλή αλλά μονότονη και με χρήση χεριού μόνο υποστηρικτικά , με ρώτησε πώς θέλω , ανέβηκε απο πάνω μου αφού έβαλε λίγο κρέμα , άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στον πούτσο μου δίνοντας αυτή τον ρυθμό , εγώ χούφτωνα τα κωλομέρια της , ενώ έφερα το κορμί της προς εμένα και έγλυψα τις ρόγες της , δεύτερη στάση και τελευταία στα τέσσερα , πήρε καλή θέση και μάλιστα διόρθωσε την στάση της προσαρμόζωντάς την στο ύψος μου , άρχισα να την γαμάω πισωκολλητα και με το ένα χέρι μου χούφτωνα τις βυζάρες της ενώ με τό άλλο έπαιζα το μουνάκι της , μετά από λίγο τελείωσα ,στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο 10 λεπτά , καλή συμμετοχή χωρίς έξτρα αλλά γαμάς και ωραίο κορμί με μόνο 10 ευρώ , για μια δυό φορές καλή είναι , να πώ ότι στην τσα τσα έβαλα 3 διότι , ενω κρατάει τα δωμάτια καθαρά στο 7λέπτο περίπου χτύπησε την πόρτα , κάτι που δεν συνηθίζεται στο μαγαζί αυτό αλλά δεν είχε και άτομα στο σαλόνι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.020
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , pistolpit, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού