Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η παρακμη σε ολο της το μεγαλειο!!!!!!φτανω στο ιδρυμα και συνανταω την τσατσα(κοντα 70+) στην αυλη να ποτιζει..ελα αγορι μου μεσα ειναι το κοριτσι μας και βγαινει η μελινα.....ενα πραγμα αστα να πανε 38-40 πρεζοφατσα τις λειπανε ποσα δοντια,αξυριστη στο μουνι πεταγανε απο την κυλοτα οι τριχες με λιγα λογια σαπια τελειως!!!μια που την βλεπω και καπακια φευγω και μου κανει η τσατσα στο διπλανο σπιτι ειμαι εγω με ενα 20 ευρω..την κοιταω καλα καλα και εφυγα.ουτε απ'εξω για καφε μαγκες!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
koyiot1312
Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
75
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 24 Σεπτεμβρίου, 2013) 24 Σεπτεμβρίου, 2013
Τοσο πολυ χαλια ρε συναγωνιστη;Εγω θυμαμαι ηταν ωραιο μουνι αυτη.Πως καταντησε ετσι τωρα;Εισαι σιγουρος οτι ειναι τοσο χαλια η μιλαει η τσατιλα σου;
24 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν κσερω ρε φιλαρακο αν περνανε η οχι.διακοπες εκανα εκει κοντα και περασα να δω τι λεει η μελινα διαβαζωντας σχολια προηγουμενων συναθλητων.ετσι οπως την ειδα ουτε που θα την ακουμπαγα!!!!
24 Σεπτεμβρίου, 2013
τυπε δωσε ακριβη διευθυνση και βαρδιες, κατι μου λεει οτι ο απολυτος θα σπευσει...δεν αφηνει τετοιο κελεπουρι να παει χαμενο Γλώσσα
M
memos@n
02 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μια ειχε μονο την μελινα πρωι-βραδυ απο οτι ειπε η σεριφισσα-κορασιδα γιαγια,τωρα αν εκανε μεταγραφη αλλη κοπελα δεν εχω ιδεα.πηγαινε και τσεκαρε
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4