Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Χριστίνα είναι καινούρια κοπέλα στο μαγαζί και στην δουλειά.Είναι νεαρή,ψηλή,αρκετά αδύνατη στα κιλά της μιλφ Μαρίνας που δουλεύει στο μαγαζί αυτό,με μαύρα πυκνά μακριά μαλλιά και όμορφο πρόσωπο.Σαν εμφάνιση θυμίζει κάπως την Σακίρα που τερμάτισε την καριέρα της στο Φυλής 59 αλλά σίγουρα είναι πιο αδύνατη.Για όσους δεν έχουν πρόβλημα με αδύνατες σίγουρα η συγκεκριμένη απο άποψή ομορφιάς είναι ένα πιπινάκι να το πιεις στο ποτήρι.Αλλά απο απόδοση στο δωμάτιο τι γίνεται; Καλύτερα να μην σχολιάσω. Το απόλυτο μηδέν! Η κοπέλα δεν το έχει και είναι τόσο βιαστική και θέλει να τελειώνει γρήγορα που νομίζει ότι μόνο με τα νειάτα της και την ομορφιά της και χωρίς να την ακουμπήσει ο άλλος θα χύσει.Επομένως η κοπέλα δεν το έχει και αν δεν αναθεωρήσει σίγουρα πολύ σύντομα θα μείνει χωρίς πελάτες.
Μπαίνει στο δωμάτιο χωρίς χαμόγελο και την ρωτάω απο που είναι λέγοντας μου ότι είναι απο Βουλγαρία.Κατευθείαν πάει να περάσει το προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο παρακάμπτοντας τα προκαταρκτικά.Εγώ τις είπα να με χαιδέψει λίγο για να σηκωθεί πρώτα και αυτή τον έπαιξε λίγο άτεχνα με το χέρι της και προσπάθησε να φορέσει το προφυλακτικό.Αρχικά πήγε να το βάλει απο την ανάποδη,μετα το άνοιγε σαν σακούλα και προσπαθούσε να το περάσει.Τελικά για να μην το σκίσει το πήρα και αναγκάστηκα να το φορέσω μόνος μου.Μέσα μου είχα αρχίσει να κλαίω το δεκάρικο που έδωσα.Η κοπέλα πέρασε σε ένα τσιμπούκι αργό και μεσαίου βάθους αρχικά διπλωμένη για να μην πιάνω τίποτα.Εγώ την ξεδίπλωσα και την έφερα στο πλάι μου όπου και άρχισα να χαιδεύω το μουνάκι της μέσα απο το κυλοτάκι της που ήταν τίγκα στην κρέμα και τα μικρά αλλά σφιχτά και νεανικά της στήθη.Αυτή όταν την χάιδεψα στο μουνάκι μου είπε τρομαγμένη να κάνω σιγά.Σε προτροπή μου να γυρίσουμε σε 69 για να την γλύψω λίγο και εγώ μιας και ανακοινώνεται στο πρόγραμμα,αυτή ξάπλωσε ανάσκελα φωνάζοντας σαν βλαμμένο 69! Εγώ της υπέδειξα με νοήματα πως είναι η στάση 69 μιας και έκανε σκόπιμα οτι δεν καταλάβαινε. Στο τέλος μου είπε ότι μόνο έτσι μπορώ να την γλύψω. Ξάπλωσα και εγώ ανάμεσα στα πόδια της,και άρχισα να ρουφώ το μουνάκι της μαζί με την κρέμα.Δεν είχε φέρει άλλη κρέμα το βλαμμένο στο δωμάτιο και εγώ ήμουν και καβλωμένος και ήθελα και να την γαμήσω μετά.Αυτή έβγαλε επιφωνήματα πόνου και καλά και μου είπε να κάνω πιο σιγά. Μετά απο λίγες ρουφηξιές μου είπε stop. Aπο πάνω που της είπα να ανέβει δεν ανέβηκε παρά μόνο έμεινε ξαπλωμένη.Στην θέση αυτή που ήταν της κάρφωσα το εργαλείο ενώ αυτή κοιτούσε το ταβάνι.Μετά απο λίγες διεισδύσεις άρχισε να μου λέει finish! Mετά απο λίγες ακόμα άρχισε να με ρωτάει finish; Επειδή μου είχε σπάσει τα νεύρα την γύρισα σε πισοκωλητό για να μην την βλέπω.Και εκεί άρχισε τα ίδια ενώ την γαμούσα μετά απο λίγω άρχισε να μου λέει finish! Tης λέω ότι δεν ξέρει να γαμιέται ή δεν θέλει να γαμηθεί και της λέω να με χαιδέψει λιγάκι και να τελειώσω με μαλακία.Και σε αυτό ανίκανη ήταν.Όσο ήμουν ξαπλωμένος της είπα να με φιλήσει λίγο στο σώμα το οποίο δεν έπραξε,την καθοδηγούσα εγώ να χαιδεύει στα αρχίδια.Αυτή καθόταν αμίλητη σαν έπιπλο περιμένοντας να χύσω με μαγικό τρόπο γρήγορα και να πάρει τον πούλο και να φύγει.Της είπα να γυρίσει να βλέπω το μουνί της λίγο να φτιαχτώ αλλά αυτή έκανε ότιο δεν καταλάβαινε και μου έλεγε δήθεν έκπληκτη "τι μουνί;" Στο τέλος στα 7 λεπτά περίπου την φώναξε η τσατσά και άρχισε να ντύνεται και αποχώρησε απο το δωμάτιο παρατώντας με στην κυριολεξία με τον πούτσο στο χέρι. Σε αυτό το ξεπετόσπιτο του κερατά έχω ξαναδεί το ίδιο έργο. Ντύνομαι βγαίνω στο σαλόνι ενώ το βλαμμένο ήταν στο δωμάτιο και αρχίζω να της λέω ότι η κοπέλα δεν κάνει για την δουλειά,με το που μπαίνεις μέσα της αρχίζει την μουρμούρα λέγοντας finish,κλπ.Αυτή μου λέει τάχα έκπληκτη ότι το κορίτσι της είναι καλό μέσα και ότι οι πελάτες μένουν ευχαριστημένοι. Εγώ τις λέω ότι αν δεν την αλλάξουν σε λίγο δεν θα μπαίνει κανένας.Αποχωρώ νευριασμένος απο το μαγάζι,αλλά ευτυχώς το αντίτιμο ήταν δεκάρικο και είχα ήδη τελειώσει πριν και άλλες 2 φορές οπότε δεν το πήρα και τόσο βαριά.
Οπότε μακριά και αλάργα που λέμε!

PS:H συνεύρεση έγινε στο αριστερό μαγαζί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού