Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα απο αρκετές ημέρες αποχής απο τον στίβο, και μετά από προσεκτική ανάγνωση, επέλεξα να κάνω επίσκεψη στην Λιοσίων.
Ομολογώ ότι ο δρόμος λόγω των πολλών μεταναστών, δεν είταν ποτέ μέσα στα στάνταρ μου.
ΛΑΘΟΣ
Το εν λόγω σπίτι, είναι μπροστά από πολύ πιό γνωστά και επώνυμα μπουρδέλα σε πολύ καλύτερες περιοχές.
Το μπουρδέλο με το που μπαίνεις καταλαβαίνεις ότι κάτι γίνεται.
Πολύ καθαρό, ιδιαίτερα καθαρό θα έλεγα.
Μπάνιο στο δωμάτιο με ζεστό νερό, αντισηπτικό, και πετσέτα που μοσχοβολάει.
Εμεινα ομολογώ μαλάκας.
Η τσατσά που δεν μιλαέι πολύ καλά Ελληνικά, έχει την πλάκα της, η κοπέλα που ακούει στο όνομα Τζούλια, είναι όλα τα λεφτά.
Πολύ καθαρή, μοσχομυρίζει, μουνί με μεγάλα μουνόχειλα αποτριχωμένο.
Πίσω τρύπα την οποία δεν γεύτηκα παρότι ε'ιταν στην προσφορά σφικτή.
Βυζί με έντονο το στοιχείο της σιλικόνης, αλλά πολύ καλή κατασκευή με πολύ μεγάλη καυλιάρα ρόγα.
Η Τζούλια τα κάνει όλα με 20 ευρώ.
Ολες οι τρύπες είναι διαθέσιμες, όπως διαθέσιμη είοναι και αυτή να σε ευχαριστήσεις και να σε κάνει πελάτη της.
Στο λέει κιόλας, θέλω να σε κάνω πελάτη μου.
Ξεκινήσαμε με ένα πολύ ωαρίο γλυφομούνι μεγάλης διάρκεις που έδειξε να την ευχαριστεί ιδιαίτερα.Οση ώρα την έγλειφα και πιπίλαγα την κλειτορίδα της, της έβαζα απαλά δάκτυλο στην κωλοτρυπίδα.
Το ευχαριστήθηκε και το έδειξε.
Ελα να σου κάνω το ίδιΕνα υπέροχο τσιμπούκι, χωρίς καθόλου χέρια βαθύ, με ιδιαίτερη περιποίηση στη βάλανο.........τι αν λέμε η κοπέλα είναι ο ορισμός της καύλας, τον ξέρει τον πούτσο όσο λίγες και το δε΄΄ιχνει και το ευχαριστιέται.
Ο ορισμός τηε γυναίκας που γεννήθηκε για να γαμιέται.
Στη συνέχεια πέρασε προφυλακτικό και καβάλησε από πάνω, αν συνεχίσεις έτσι θα χύσω πολύ γρήγορα...............πάρτον καλύτερα στο στόμα σου.
Πήρε μέχρι και την τελευταία σταγόνα υγρών μου.................δεν έμεινε τίποτα.
Σηκώθηκε με ευχαρίστησε με ρώτησε να πέρασα καλά, και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για τις επόμενες ημέρες.
πέρασα καλά και την βάζω πλέον στα στανταράκια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
collateral
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
445
Πόντοι:
3.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού