Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα κατεβει για κατι δουλειες στη γυρω περιοχη και ετσι δεν εχασα την ευκαιρια να πορνοεκδραμω στο αγαπημενο μου Μεταξι.Ετσι βουρ για το Κολωνου 30 οροφο να δω αν παιζουν οι γνωστες Σιμονα-Ολγα δηλαδη.Μας παρουσιαστηκε στο σαλονι μονη της η κοπελα η τσατσα αφαντη μεσα στο κουζινακι της.Δεν μου θυμισε καμια απ τις δυο που περιμενα να δω.Εδωσα τα 10 και μπηκα.Εν τελη μες το δωματιο εμαθα πως ηταν τελικα η Σιμονα με αλλαγμενο λουκ διαφορετικο μαλλι και βαψιμο πιο πουτανε που την εκανε πιο καβλα απο παλια.Μπηκε στο δωματιο πολυ γρηγορα δεν ειχα προλαβει καν να ξεντυθω επλενα τα χερια μου στο νιπτηρα.Αυτη εκατσε στο κρεβατι γυμνη και με περιμενε να αρχισουμε.Ολα εγιναν με γρηγορο ρυθμο δηλαδη προκατ με γλυψιμο στηθος-κοιλια κλπ κατεβηκε στα @@δια που τα ρουφαγε πολυ ωραια και τα δυο στο στομα ολα καλα λοιπον αλλα για μικρη διαρκεια.Ξεκινησε μετα πιπα με καποτα καλη ποτε βαθεια ποτε πιο αργη και με εναλλαγες αλλα και αυτη δεν διερκησε πολυ.Επειτα στηθηκε για ιεραποστολικο οπου συμμετειχε κυριως με κραυγουλες και μετα απο λιγο μονη της προτεινε να παμε στα τεσσερα οπου μετα απο λιγο η παρασταση ελαβε τελος.Ευχαριστιες αποχωρηση και γεια σου.

Γενικα ενα γαμησι σε fast forward μορφη θα το χαρακτηριζα.Δεν λεω οτι δεν το χαρηκα αλλα ηταν και λιγο αγχωτικο σαν να μας κυνηγαγαν ενα πραγμα και επρεπε να τρεξουμε.Το θετικο της υποθεσης οτι αυτη την φορα σε αντιθεση με παλια ειχε βγαλει το σουτιεν της απο μονη της χωρις καν να της το ζητησω εγω.
Παντως η συναδελφος της Ολγα παροτι σχεδον κανει ιδιο προγραμμα το κανει πολυ πιο αργα και με αισθησιασμο και ειναι πιο καλη περιπτωση μεσα στο δωματιο και ας χανει λιγο εμφανισιακα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Ο λογος που ουτε καν μπαινω πια σε αυτο το μπουρδελο ειναι αυτο το fast forward που λες κι εσυ...
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Δεν ξερω αν ειναι το στυλ αυτου του σπιτιου το fast forward η της συγκεκριμενης γιατι οπως ξαναπα η Ολγα κανει τα ιδια αλλα πιο χαλαρα και αισθησιακα και σου δινει καλυτερη εντυπωση απ την Σιμονα μεσα στο δωματιο.Το κακο της υποθεσης ειναι οτι αυτο το αγχωτικο στυλακι δηλαδη αντε να κανουμε λιγο προκατ,λιγο πιπα,λιγο γαμησι και γεια σου μεταδιδεται και σε σενα και λες αντε να τελειωνουμε.Παντως το καλο ειναι οτι αν δεν τελειωσεις γρηγορα πχ στο 7λεπτο και τραβηξει κι αλλο το σκηνικο δεν σε αφηνει με το πουλι στο χερι για να φυγει.Συναγωνιστης ηταν μεσα 15λεπτα σχεδον και η τσα2 βαρεσε πορτα στα 13λεπτα περιπου.Για 10ευρω ειναι καλος χρονος...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2