Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Το πετίτ σωματάκι της και το γλυκό προσωπάκι της με τράβηξε και τελικά ενέδωσα. Ύψος στο 1.60, σαμπανιζέ βυζάκι για γλύψιμο, αδυνατούλα και ομορφούλα. Πιπινάκι γάλακτος.

Ενώ δεν είχε άλλον πελάτη άργησε να έρθει και εκεί άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια. Με το που μπαίνει μου λέει ότι είναι κουρασμένη επειδή είναι εκεί από το πρωϊ. Ωραία αρχίσαμε...την αγκαλιάζω, της δίνω μερικά φιλάκια στο λαιμό και στο προσωπάκι της, αλλά ήδη είχε αρχίσει τα χαζοχαρούμενα της με το να λέει μαλακιούλες. Την ξαπλώνω και ξεκινάω να της γλύφω το καθαρό μουνάκι της. Δεύτερο ξενέρωμα ότι ήταν πλημμυρισμένο στην κρέμα. Δεν γαμιέται λέω...να δούμε την πίπα της.

Ξαπλώνω. Με λάστιχο ή χωρίς με ρωτάει. Χωρίς της λέω. Ξεκινάει να γλύφει το κεφάλι. Μια το έβαζε μέσα, μια σταμάτουσε και έφτιαχνε τα μαλλιά της, το ξανάβαζε, έλεγε καμιά κουβέντα. Βάλε το πιο βαθιά μωρό μου. Κάνει μια προσπάθεια, αλλά και πάλι ρυθμός κανένας. Την αφήνω να μου φορέσει το προφυλακτικό.

Ξεκινάμε ιεραποστολικά, αρχίζω το σφυροκόπημα, αλλά ήταν σα να γαμάω πηγάδι. Γιατί κορίτσι μου τόση κρέμα. Μωρό μου είμαι εδώ από το πρωϊ. Ρίχνω δυνατό σφυροκόπημα, αλλά τίποτα, αίσθηση μηδέν. Άστο λέω, πάει το 20αρικο. Τράβηξα μια μαλακία και γειά σας.

Κρίμα γιατί το κορίτσι θα ήταν μαστ για τους πιπινολάτρες όπως εγώ.

Πάμε παρακάτω

Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2013
Ειδες για να μην ερθεις για μπυρα μαζι μας ?
Καλυτερα θα περναγες.

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1