Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεσημεριανη επιδρομη στο βρομερο Μεταξι μονος με σκοπο να παρω κανα δυο μωρα για να ξακαβλωσω.Στοχος μου αρχικα ηταν η Αντζελα με το πρωκτικο στο Ιασωνος 20 αλλα δεν ηταν εκει οποτε εφαγα το πρωτο ακυρο και τσουπ παω καρφι στο Λεωνιδου 28 μηπως και προλαβω τη Μαρια αλλα τζιφος και εκει μολις εφευγε.Στη θεση της θα συνεχιζε η Χριστινα και ημουνα στο τσακ να μπω ομως την ειδα καπως στο σαλονι και δεν το ρισκαρα.Ετσι αφου εφαγα 2 ακυρα στα καπακια επρεπε να αναζητησω καποια φρεσκια κορασιδα για να καταθεσω.Κατι θυμομουνα για μια Μαρια στο 33 και ετσι ανεβηκα να δω αν ειναι και τι ρολο βαραει.Η τσατσα με καλοσωρισε και μου λεει εχω την Μαρια ωραιο κοριτσακι μπλα μπλα μπλα 10ευρω.Βγαινει μετα απο λιγο την βλεπω οντως γλυκο κοριτσακι με ωραιο βυζακι καλη φατσουλα μαλλι μεχρι λιγο κατω απ τους ωμους και κοντα στο 1.63 περιπου.Δινω το 10αρικο καθοτι δεν ειχα και αλλες επιλογες σημερα και μπαινω στο δωματιο στα αριστερα με την χαραμαδα στην πορτα.Το δωματιο χαλι μαυρο και απο κατασταση αλλα και απο καθαριοτητα το μονο θετικο οτι ειχε χαρτι και σαπουνι.Αιρκον δεν επαιζε παρα ενας ανεμιστηρας μονο.Αφου η Μαρια τελειωσε με εναν προηγουμενο συναγωνιστη ηρθε σε εμενα.Λιγο πριν μπει μεσα την ακουγα κατι να ψιλομανουριαζει με την τσατσα οταν μπηκε ομως εβαλε το χαμογελο της και με χαιρετησε ανταλλαξαμε ονοματα κλπ.Βγαζει σουτιεν-στρινγκ και ερχεται διπλα μου.Εκει μου ηρθε μια μυρωδια υδρωτιλας λογικο γιατι χωρις αιρκον και μετα απο τοσες ωρες πως να μην ηταν.Και γενικα η αισθηση του δερματος της ηταν κολλωδης απ τον υδρωτα προφανως.Προκατ δεν παιχτηκαν καθολου απλα λιγο παιξιμο του πεους μου μεχρι να σηκωθει καπως για να βαλει λαστιχο.Εγω κλασικα για να βοηθησω στην ανορθωση χουφτωνα μουνι-κωλο-βυζια απλα πραγματα.Περναει λαστιχο και ξεκιναει πιπα μικρης σχετικα διαρκειας και τπτ το ιδιαιτερο χωρις βεβαια να ασχοληθει με τις μπαλες.Πρωτη και τελευταια σταση ιεραποστολος οπου ειχε καλη αισθηση το μουνι της αλλα η συμμετοχη της περιοριζοταν μονο σε καποιες κραυγουλες και τπτ παραπανω.Δεν ειδα ανταποκριση στα φιλια μου σε λαιμο στηθος κλπ αλλα ουτε και τα απεφευγε η δυσανασχετουσε.Καπως ετσι ηρθε και το τελος τυπικα πραγματα που θα ξεχαστουν συντομα....
Φυσικα δεν παιζει να ξανατιμηθει γιατι ουτε ο χωρος αλλα ουτε και η κοπελα δεν σε προκαλουν για να συμβει κατι τετοιο.Οπως ειπα και στον τιτλο "Κλασικη περιπτωση βλαβης....Μεταξιου ηθελα να πω!!!!"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2013
Ομολογουμένως είναι από τα καλά τεμάχια του Μεταξουργείου. Απλά πηδιέται σαν κομοδίνο. Καυλώνεις επειδή είναι ωραίο μουνάκι και πιτσιρίκα, αλλά κατά τα άλλα πρέπει να βρεις το δρόμο μόνος σου εντελώς! Κι εγώ 1-2 φορές την έχω πάρει. Δεν παίζει για παραπάνω.
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
20 Σεπτεμβρίου, 2013
Ενταξει ομορφουλα ειναι αλλα οπως ξαναπα και ο χωρος ειναι σκατα και αυτη ουτε η πιο καθαρη ειναι ισως και λογο συνθηκων και ουτε κανει κατι που να σε κανει να θες να ξαναπας.Τεσπα απλα μπηκε στην συλλογη μου και αυτη...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2