Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεύτερη επίσκεψη στην Τατιάνα λοιπόν μετά από ενάμιση μήνα περίπου. Γυρνώντας απ' τις διακοπές τα έξοδα πολλά, οπότε ήθελα κάτι σίγουρο και φτηνό για να "ξεμπουκώσω". Μετά από τη νίλα που έπαθα με τη MILF Τζένη απ' το Φυλής 136 (πρώην Νταϊάνα απ' το Αλκιβιάδου 16Α) που έμαθα ότι σταμάτησε και ήταν η πρώτη μου επιλογή, με δεδομένο ότι σε άβυζη δεν πάω ποτέ εξαιρώντας μόνο ελάχιστες περιπτώσεις, πέρασα στο δεύτερο στανταράκι μου την Τατιάνα. Μόλις μια φορά την είχα επισκεφτεί αλλά κοπέλα που αποδίδει απ' την πρώτη φορά δύσκολα τα χαλάει στη συνέχεια. Επίσκεψη λοιπόν στις 12/9 στις 4:00 το απόγευμα, μισή ώρα πριν σχολάσει (σχολάει νωρίτερα απ' το σύνηθες, στις 4:30). Parking όχι τόσο εύκολα αυτήν τη φορά, Σεπτέμβριος γαρ, πάνω στην Αλκαμένους η οποία είναι κάθετη στην Περγάμου για όσους δε γνωρίζουν. Μπαίνω στο σπιτάκι και με συνοπτικές διαδικασίες ρωτάω την τσατσά αν δουλεύει η Τατιάνα όπου μου απάντησε καταφατικά. Χωρίς να ζητήσω να τη δω λέω στην τσατσά να μου υποδείξει το δωμάτιο που θα πάω. Αυτήν τη φορά όμως, ίσως επειδή με θυμόταν απ' την προηγούμενη φορά και δεν ήθελε να με καλοπιάσει σαν καινούριο πελάτη, δε με οδήγησε στο καλό δωμάτιο αλλά σε ένα αρκετά χειρότερο. Της δίνω το 20άρικο με την παράκληση να μη βιαστεί η κοπέλα επειδή θα τελείωνε σε μισή ώρα η βάρδιά της και να μη χτυπήσει πόρτα η ίδια και μετά απ' αυτά αποχωρεί. Το δωμάτιο ολίγον άθλιο, θύμιζε Μετάξι: Το σεντόνι όχι τόσο βρώμικο αλλά μπίχλα γενικώς, κρεμάστρα δεν υπήρχε παρά μόνο μια παμπάλαια καρέκλα, ένας ετοιμόρροπος νιπτήρας, ένα κομοδίνο και τέλος ένα ζευγάρι μεταχειρισμένες γλίτζικες παντόφλες τις οποίες δε φοράς για κανένα λόγο. Μια τηλεόραση σε ένα τραπεζάκι η οποία δεν έπαιζε τίποτα σε αντίθεση με την προηγούμενη φορά, καθρέφτες δεν υπήρχαν. Μετά από 5' έρχεται η Τατιάνα στο δωμάτιο με ένα τεράστιο χαμόγελο, με καλωσορίζει και με ρωτάει αν είμαι καλά, με θυμόταν απ' την προηγούμενη συνεύρεσή μας. Εδώ ας προβώ σε μια περιγραφή της copy - paste απ' την προηγούμενη κριτική μου: Παχουλή κοντούλα μελαχροινή Βουλγάρα ετών 26 όπως μου είπε. Συμπαθητικό πρόσωπο, κλασσική βλαχούλα Βουλγάρα. Τεσσάρια υπέροχα βυζιά ΠΟΛΥ σφιχτά. Ωραίος κώλος για παχουλή ειδικά όταν στήνεται στα 4. Γενικά έχει παραπανίσια κιλά για τους λάτρεις των αδύνατων κοριτσιών αλλά απολύτως ανεκτά για τους λάτρεις των μεγάλων βυζιών τα οποία συνήθως συνοδεύονται και από κάποια παραπάνω κιλά. Η κοπέλα όμως έχει το καλό ότι έχει πάρα πολύ σφιχτό σώμα, καθόλου πλαδαρή για το σωματότυπό της. Προσωπικά είναι απ' τις παχουλές που και έξω απ' το μπουρδέλο να γνώριζα δε θα μου ήταν αδιάφορες λαμβάνοντας υπ' όψη το μεγάλο στήθος της. Αρχίζει και γδύνεται σύντομα και χωρίς να μου πει τίποτα, απ' την εμπειρία μου κατάλαβα ότι ήταν πιο βιαστική απ' την προηγούμενη φορά, ίσως γιατί την περίμενε άλλος ένας πελάτης και δεν είχε την ίδια άνεση χρόνου (είχα ακούσει ομιλίες και μια πόρτα να κλείνει). Κλασσικά εγώ δεν μπορώ να περιμένω μέχρι να ξεντυθεί και να χουφτώσω τις τεράστιες βυζάρες της, αυτή μου τις φέρνει πάλι μες τη μούρη μου κι ενώ εγώ τις πιάνω, τις ζουλάω και γλείφω τις ρόγες, η Τατιάνα συνεχίζει να μιλάει σαν να μη συμβαίνει τίποτα, έχει πολλή πλάκα αυτό, δεν γκρινιάζει ούτε κατ' ελάχιστον ό,τι και να κάνεις με το στήθος της. Της δίνω ένα φιλί στο στόμα, μια σφαλιαρίτσα στον πισινό και ταυτόχρονα αυτή μου λέει "έλα να σε γλείψω". Ξαπλώνω και αρχίζει πρώτα παιχνίδια με τα βυζιά της, να τα τρίβει αργά και αισθησιακά πάνω στο πέος μου κ.τ.λπ. Αμέσως μετά αρχίζει εκείνο το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ καβλωτικό γλείψιμο στην περιοχή ανάμεσα στο πέος και στον πρωκτό που όμοιό τους δεν κάνουν ούτε οι μεγαλύτερες πιπατζούδες της πιάτσας, δουλεύει τη γλώσσα με μια τρομερή τεχνική όπου καβλώνεις χωρίς καν να έχει ακουμπήσει το μόριό σου. Μετά από αρκετό γλείψιμο λοιπόν ήρθε η ώρα της πίπας η οποία είναι ακάποτη μεν, αλλά εντελώς αερόπιπα την τελευταία φορά που την είχα επισκεφτεί. Κι όμως, αυτήν τη φορά ενώ αρχικά βάζει μόνο τη βάλανο στο στόμα της και λέω από μέσα μου προς στιγμήν "ωχ πάλι τα ίδια", στιγμιαία κάνει μια κίνηση και κάνει το πέος μου μια χαψιά! Μια ωραιότατη ακάποτη πίπα λοιπόν από μεριάς της η οποία αν περιελάμβανε και μερικά χτυπήματα πάνω στο στόμα της θα ήταν ακόμη καλύτερη, σε καμία περίπτωση όμως η αερόπιπα που μου είχε κάνει την πρώτη φορά που είχα πάει μαζί της. Αμέσως μετά με ρώτησε σε ποια στάση να γαμηθούμε αλλά της ζήτησα να ξαπλώσει για να τη γλείψω κι εγώ λίγο. Όπως και έγινε, το μουνάκι της καθαρό αν και όχι μυρωδάτο, άφηνε να της βάλω και δάχτυλο. Αμέσως μετά κάναμε ένα ισπανικό με εμένα όρθιο και εκείνη καθιστή στο κρεβάτι με πολύ καλή ανταπόκριση από μεριάς της. Κατόπιν περάσαμε στο σκληρό ροκ. Πρώτη στάση με την Τατιάνα από πάνω, αυτή η στάση ίσως είναι και το ατού της: Κάθεται προσεκτικά πάνω σου, αφήνει πιασίματα, ζουλήγματα κ.τ.λπ. πάνω στις τεράστιες βυζάρες της εντελώς αδιαμαρτύρητα και χτυπιέται πάνω - κάτω σαν τρελή με μανία βγάζοντας παράλληλα τις απαραίτητες κραυγούλες - επιφωνήματα, όποιος καταφέρει και δεν τελειώσει εκεί είναι τυχερός. Δεύτερη στάση ιεραποστολικό επίσης με πολύ καλή ανταπόκριση από μεριάς της. Τελευταία στάση στα 4 όπου μόλις γυρνάει πλάτη και βλέπω την εντυπωσιακή για το σωματότυπο και τα κιλά κωλάρα της, δεν μπορούσα να μην προσέξω δυο τεράστιες μελανιές πάνω στα κωλομέρια της οι οποίες ήταν αδύνατο να έχουν γίνει από χτύπημα ανθρώπινου χεριού. Ενώ είχα αρχίσει να τη σφυροκοπάω δίνοντας κανα δυο σφαλιαρίτσες στα σημεία που δεν ήταν μελανιασμένα, ρωτώντας τη πώς το έπαθε αυτό μου είπε ότι γλίστρησε στα σκαλιά του μπουρδέλου... Παρεμπιπτόντως κάτι που ξέχασα να αναφέρω το κρεβάτι έτριζε σαν δαιμονισμένο, δε μου έχει τύχει ποτέ μου τέτοιο κρεβάτι σε όλη μου την μπουρδελοκαριέρα, μόνο στο Μετάξι πιστεύω ότι θα μπορούσα να βρω κάποιο παρόμοια φασαριόζικο αλλά εκεί δεν πατάω συχνά, πρέπει να ακουγόταν όχι μέχρι το σαλόνι αλλά ίσως και στο δρόμο έξω, άθλιο... Εν τέλει η κατάθεση έγινε μετά από δικό μου αίτημα θριαμβευτικά πάνω στα βυζιά της, όπου τα λίγα δευτερόλεπτα που τον έπαιξα πριν τελειώσω της έσκασα και δυο φιλιά στο στόμα όπου βάλαμε και γλώσσα πράγμα που με έφτιαξε πάρα πολύ. Κλασσικά μόλις τελείωσα μου ξαναείπε με νάζι "πω πω πόσα χύσια βγάζεις" και χωρίς να βιαστεί σε ενοχλητικό βαθμό σηκώθηκε και πήγε μέχρι το νιπτήρα και πλύθηκε. Μου είπε για μια ακόμη φορά για το πέσιμό της κι ότι οι μελανιές στην αρχή ήταν τόσο μεγάλες που δεν μπορούσε να δουλέψει και χαριτολογώντας διευκρίνισε ότι δε θα επέτρεπε ποτέ πελάτης να τη χτυπήσει τόσο για ένα εικοσάρικο απαντώντας εμμέσως στην αρχική μου απορία, "δεν κάνω σαδομαζοχιστικά" μου είπε συγκεκριμένα. Φιληθήκαμε και βγήκε βιαστικά απ' το δωμάτιο. Ενώ ντυνόμουν επαναλήφθηκε το ίδιο σκηνικό με την προηγούμενη φορά με την τσατσά να μπαίνει αιφνιδίως στο δωμάτιο πριν εγώ βγω με τη δικαιολογία "να δει αν είμαι καλά". Βγαίνοντας με χαιρέτησε και πέτυχα την Τατιάνα να βγαίνει απ' το δωμάτιο του επόμενου από εμένα πελάτη όπου φιληθήκαμε ξανά πριν αποχωρήσω και με αποχαιρέτησε με το γνωστό καλοσυνάτο χαμόγελό της. Συμπερασματικά παρ' ότι αυτήν τη φορά η Τατιάνα ήταν λιγάκι βιαστική, ίσως δικαιολογημένα βέβαια επειδή περίμενε κι άλλος πελάτης και σχολούσε σε μισή ώρα, οι εντυπώσεις μου παραμένουν ίδιες με την πρώτη φορά, για το εικοσάρικο είναι μια πολύ αξιόλογη περίπτωση, ακάποτο, στάση 69, ελεύθερα πιασίματα, τελείωμα όπου θέλει ο πελάτης αλλά το κυριότερο ευχάριστη διάθεση και φιλοτιμία από μεριάς της. Θα την ξαναεπισκεφτώ σίγουρα αν και όχι στο πολύ άμεσο μέλλον καθώς οι δύο καταθέσεις μου ήταν πολύ κοντινές και τις επόμενες φορές που ο δρόμος μου θα με οδηγήσει σε κάποιο μπουρδελάκι θα προτιμήσω να πειραματιστώ αλλού μέχρι να αναζητήσω κάποιο στανταράκι οπότε η επίσκεψη στην Τατιάνα θα είναι δεδομένη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού