Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
(Η κριτική είναι παλαιότερη,από 15-4-2013)




Αφού έκανα μια μικρή βολτίτσα σε μερικούς οίκους και η καύλα είχε βαρέσει κόκκινα αποφάσισα να πάρω την κορασίδα Μάγια για ακόμα μια φορά.... Ρόλο έπαιξαν οι νέες φωτό της που είδα.......και ήθελα να βρεθώ μαζί της σαν παλαβός....Έρωτας

Αφού πέρασα στο δωμάτιο και ξεντύθηκα.....έφτασε το μωρό.....ΣπασίκλαςΣπασίκλας
Χαιρετηθήκαμε....έβγαλε το σουτιέν,πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε ένα ωραίο τσιμπούκι....γυρνώντας το μουνάκι της στο πρόσωπο μου.... Εκεί τα'παιξα και άρχισα να γλύφω σαν τρελός,όπου έβρισκα..... Κουλ
Να πω ότι πάντα σκουπίζεται με μωρομάντιλο και είναι σούπερ καθαρή...Γερο-μύστης

1η στάση κλασικά από πάνω μου,να με καβαλάει...... Εκεί έγινε κάτι καινούριο.....με πιάνει από το πίσω μέρος του κεφαλιού - με τραβάει και μου σκάει κάτι ρομαντικά - παθιασμένα γλωσσόφιλα,μέσα στην καύλα.....Ντροπή
Άλλο που δεν ήθελα ο λυσσασμένος και ανταπέδωσα......μιλάμε είχα γίνει τούρμπο-ιντερκούλερ......
2η στάση ιεραποστολικό.......ενώ συγχρόνως έγλυφα τα όμορφα-μικρά στήθη της και συνέχισα τα ρομαντικά γλωσσόφιλα....
Τρίτη στάση δεν είχαμε διότι εκτός του ότι είχα πάθει φρίκη από τις καύλες.....δε μπορούσα να βγω ούτε sec από μέσα της.....Γλώσσα
Συνέχισα σε αυτούς τους ρυθμούς,μέχρι που τελείωσα....
Χρόνος στο δωμάτιο 15 λεπτά -χωρίς ενόχληση από τσα2-......που μου φάνηκαν λίγα,με αυτό το μωρό δίπλα μου!!!
Αφού με φίλησε άλλη μια φορά η καύλα,αποχώρησε.....αφήνοντας με κατακόκκινο......και τις φλέβες μου να έχουν γίνει σαν"κορδόνια".......Έρωτας

Συμπέρασμα..... Δεν ξέρω τι παίχτηκε και ήταν τόσο σούπερ αυτήν την φορά.......αλλά δεν με χάλασε καθόλου!!! Φυσικά θα την τιμήσω και πάλι,είναι ένα από τα 5-6 στανταράκια μου!!! Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2013
Από τις καλές επιστροφές στη Φυλής ...
10 Σεπτεμβρίου, 2013
Στανταράκι μου..............Σπασίκλας
10 Σεπτεμβρίου, 2013
Που έχει φωτογραφίες να την δούμε?
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3