Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε την Παρασκευή στις 12.30 , στο σπιτάκι δούλευαν δύο κοπέλες , η Σοφία η ξανθιά χοντρούλα και η Ρίτα , μιλφάκι γύρω στα 35 η ηλικία της(όταν την ρώτησα δεν ήθελε να μου πεί)με καστανά μαλλιά στρογγυλοπρόσωπη χαμογελαστή με κανονικό σώμα και 3άρια βυζιά , με το φορεματάκι που φορούσε φαινόταν μια χαρά , και οι δύο προφέρουν ελεύθερο στοματικό ενώ κάνουν και παρτούζα , επέλεξα την Ρίτα , ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και αεράτη κρατώντας παραμάσχαλα μωρομάντιλα , όταν έβγαλε το φορεματάκι της και παρόλο ο φωτισμός στο δωμάτιο είναι αρκετά χαμηλός αποκαλύφτηκε η αλήθεια , το σώμα της είναι αρκετά χαλαρό και ιδιαίτερα η κοιλιά της ενώ το βυζί της μπορεί να είναι 3αράκι αλλά είναι πεσμένο και νερουλό , με πλησίασε κατευθείαν με μωρομάντιλο με καθάρισε πολύ σχολαστικά(αν και όταν μπήκε στο δωμάτιο με πέτυχε να πλένομε στον νιπτήρα)τόσο στα αρχίδια όσο και στον πούτσο μάλιστα ειδικά το κεφαλάκι το καθάρισε πολύ σχολαστικά κατεβάζοντας αρκετά το πετσάκι του πούτσου μου στα όρια του πόνου , άρχισε να με φιλάει σε όλο μου το σώμα ξεκινώντας από αυτιά λαιμό μετά στο στήθος αφαλό κοιλιά μέχρι και την εσωτερική πλευρά των αγκώνων μου , συνέχισε στα μπούτια , αρχίδια δεν έγλυψε , πήρε στο στόμα της τον πούτσο μου , η πίπα της αρκετά μέτρια και καθόλου βαθιά αλλά και μικρής χρονικής διάρκειας , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή από πάνω , καλή συμμετοχή ενώ χαμογέλασα μιάς και τα χαλαρά βυζιά της καθώς ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου κουνιόντουσαν πέρα δώθε σαν ζελές , δεύτερη στάση στα τέσσερα καλή στάση σώματος , άρχισα μα την γαμάω χαλαρά και ανέβασα ρυθμό χωρίς να διαμαρτυρηθεί , την ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στο στόμα της απάντησε όχι , αλλά από μόνη της είπε ότι άμα θέλω μπορώ να τελειώσω στα βυζιά αρκεί να είμαι προσεκτικός να μην την βρώ στο πρόσωπο και στα μαλλιά , γύρισε ανάσκελα καθιστή στο πίσω μέρος του κρεβατιού και κρατούσε τα βυζιά της με τα χέρια της , ανέβηκα από πάνω της έβγαλα το προφυλακτικό και παίζοντας τον πούτσο μου τελείωσα στα βυζιά της και από το μυαλό μου πέρασε η εικόνα ότι έριξα σαντιγί πάνω σε ζελέ , στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά , πιστεύω ότι αξίζει να δοκιμαστεί αν βελτιώσει το τσιμπούκι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού