Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη έγινε την προηγούμενη Τρίτη στις 22.15 , η Νίκη είναι ένα κοντό μιλφογκίλφ από την Ρωσία ηλικιακά πρέπει να πλησιάζει τα πενήντα , έχει ξανθό μαλλί καρεδάκι κανονικό σώμα για την ηλικία της 2αράκι βυζί είναι ασπρουλιάρα , ήρθε στο δωμάτιο , μιλήσαμε λίγο , κάθισε στα γόνατα της από δίπλα μου και με μαντηλάκι καθάρισε τον πούτσο μου και τα αρχίδια , άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στις ρόγες , κατέβηκε προς τα κάτω και είχαμε καλό ξεκίνημα μίας και άρχισε να γλύφει τα αρχίδια μου , με το που καύλωσα πάει να μου φορέσει καπότα , της λέω θέλω ακα , μου απαντάει ότι δεν κάνει , πέρασμα προφυλακτικού αλλά δεν αρχίζει αμέσως την πίπα , φέρνει τα βυζία της προς τον πούτσο μου και έκανε κάτι σαν ισπανική , μετά πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε πίπα και μέτρια αλλά και μονότονη , κράτουσε συνέχεια το κορμί της σχετικά μακριά από τα χέρια μου , όταν κάποια στιγμή το μουνάκι της ήταν προσβάσιμο στα δάχτυλα μου διαπίστωσα ότι ήταν γεμάτο κρέμα , πρώτη στάση ανέβηκε με πρωτοβουλία της από πάνω , άρχισε να χοροπηδαέι πάνω μου αρκετά άγαρμπα και το κωμικοτραγικό ήταν ότι άρχισε να φωνάζει πώς με γαμάς έτσι μωρό μου μην σταματάς έτσι έτσι , εγώ δεν έκανα τίποτα και απλά την παρακολουθούσα , κάποια στιγμή λογικά κουράστηκε και μου είπε να αλλάξουμε στάση της είπα να στηθεί στα τέσσερα , αυτή όμως στήθηκε
ανάσκελα με ανοιχτά τα πόδια της και μου λέει έλα να σκίσεις το μουνί μου μωρό μου , πιά είχε καρφωθεί στο μυαλό μου ότι το σημερινό 20αρίκο ήταν χαμένο , άρχισα να την γαμάω αλλά σταδιακά από την ξενέρα άρχισε να μου πέφτει , μου κάνει έλα να τον πάρω στο στόμα , προς στιγμή νόμιζα μήπως την ύστατη στιγμή κάνει γυμνό τσιμπούκι , η ελπίδες ήταν φρούδες , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , δεν τον έγλυφε απλά είχε το κεφαλάκι στο στόμα της και μου τον έπαιζε με το χέρι της , με τα χίλια ζόρια έχυσα ενώ το θεατράκι της συνεχίστηκε λέγοντας μου έτσι μώρο μου έτσι χύσε στο στοματάκι μου…..τι να πώ , στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά , δεν πρόκειται να την ξαναπάρω με τίποτα , κρίμα γιατί είχα ακούσει καλά λόγια από συναγωνιστές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Νίκη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού