Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα στις 00.15 , πείτεμε μαζόχα καλτ δεν ξέρω και εγώ τι , αλλά ώρες ώρες με πιάνει να πηδήξω κάτι άκυρες γκόμενες , μια από αυτές είναι και η πρώην υπηρεσία από σπίτια στο Μεταξουργείο που τώρα δουλεύει εδώ , σε προηγούμενες μου βόλτες με τον μπέμπα με κορόιδευε και δεν το πίστευε ότι θέλω να περάσω με αυτό το «πράγμα» , το αστείο είναι ότι
μέσα στην προηγούμενη βδομάδα πήγα για να την πετύχω , αλλά το έστησε το μαγαζί και δεν εμφανίστηκε , πιθανολόγω ότι κάπου θα έπινε τα ποτάκια της και θα βαριόταν να πάει....εμφάνιση ξανθιά με κοντά μαλλιά ασπρουλιάρα κανονικό σώμα μικρό βυζί , τραχιά επιδερμίδα στα πόδια γι αυτό φοράει συνέχεια πολύ ψηλές κάλτσες είτε μαύρες αλλά πιο συχνά στο χρώμα του δέρματος , ηλικία χαλαρά πάνω από 50 , στο σαλόνι με καυλάντισε πολύ , αλλά είχα κατέβει γι αυτήν και αφού την πέτυχα πέρασα , δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο , κρατούσε μωρομάντιλα και μπουκαλάκι με τζέλ , έβγαλε τα εσώρουχα της αλλά όχι και τις κάλτσες , ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να μου γλύφει τα αφτιά , καθώς με πλησίασε από την μυρωδιά κατάλαβα ότι έχει πιεί , της είπα να περιμένει και της έδωσα δύο από τις τσίχλες μου , γέλασε αλλά τις μασούλησε , έγλυψε αυτιά λαιμό , ρόγες πλευρά κοιλιά γενικά έγλυφε , όταν έφτασε κάτω έβγαλε την τσίχλα από το στόμα της και την πέταξε στο καλαθάκι σκουπιδιών , η τσίχλα μπήκε μέσα και αυτή φώναξε καλάθι!!! η μεγάλη των ρώσων σουτέρ σχολή , πήρε μωρομάντιλο και μου καθάρισε πρώτα τα αρχίδια και μετά τον πούτσο μου , με την ίδια σειρά με έγλυψε , η πίπα της όχι τίποτα το ιδιαίτερο ενώ χρησιμοποιούσε και αρκετά τα χέρια της και παίζοντας τον πούτσο μου αλλά και σφίγγοντας τα αρχίδια μου , κάτι που δεν μου άρεσε και της το είπα , με την γλώσσα της έκανε και ένα πέρασμα πολύ μικρής διάρκειας από την κωλοτρυπίδα μου , δεν μου πήγαινε όρεξη να γλύψω το μουνί της αλλά ήταν δεκτική στο δάχτυλο που της έβαλα και στο μουνί και στον κώλο , πέρασμα προφυλακτικού με τα χίλια ζόρια , πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω μου αλλά δεν το είχε καθόλου και έτσι την έστησα στα τέσσερα , αρχικά την πήρα από το μουνί , μετά της ζήτησα κώλο , έβαλε μια γερή δόση τζέλ στην κωλοτρυπίδα της , μπήκα με πολύ άνεση μέσα στον κώλο της , το μουνί της ήταν σαφέστατα πιο σφιχτό , πήγαινε τον κώλο της συνέχεια αριστερά δεξιά και γαμούσα που γαμούσα σχεδόν στο κενό συχρόνος προσπαθουσα να την κρατήσω σε μια σταθερή στάση , με τα πολλά βγήκα έβγαλα το προφυλακτικό και τελείωσα στο στόμα της , χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 12 λεπτα , εννοείτε ότι δεν πρόκειται να την ξαναπάρω , μετριότατη πίπα για την ηλικία της και πιωμένη όπου δεν ξέρω αν αυτό ήταν ανασταλτικός παράγοντας να προσφέρει αξιοπρεπείς τουλάχιστον υπηρεσίες ή απλά αυτό μπορεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.070
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2013
Ήρωας............Γλώσσα
09 Σεπτεμβρίου, 2013
Ειναι ωραια αυτα τα σουρεαλιστικα γαμησια με πρωην υπηρεσιες...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2