Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να κανω καμμια βολτα προς φυλλης μπας και βρω κανα καλο πιπινι.
Τελικα κατεληξα στην Διδυμου οπου στο σαλονι εμφανιστηκαν δυο κοριτσακια ενα μελαχρινο και ενα ξανθο.Το ξανθο μου εκανε κλικ,κατι το ναζιαρικο υφος, κατι το χαμογελο της, δεν ξερω αλλα ειπα εδω ειμαστε.
Αναμονη στο δωματιο περιπου 10 λεπτα μεχρι να εμφανιστει το μωρο,σε ενα δωματιο πολυ καθαρο για επιπεδο φυλλης και φωτεινο κατι που μου αρεσει γιατι βλεπεις τι γαμας και δεν εισαι στα σκοταδια.
Η κορασιδα ειναι απο Ρωσσια ονοματι Αννιτα 22ετων απ'οτι μου ειπε,κανονικου υψους περιπου 1,70 με τριαρι στηθος,αρκετα πιασιματα θα ελεγα στα ορια του να την πει κανεις και αφρατουλα,ωραια μαλακη επιδερμιδα οχι πολυ μαυρισμενη αφου οπως μου ειπε μολις ειχα γυρισει απο την μαμα Ρωσια,με ενα προσωπακι πολυ γλυκο σκετη καυλα.
Μετα τις πρωτες συστασεις αρχισε τα φιλια στην κοιλια και στην γυρω επιμαχη περιοχη δινοντας βαση στις μπαλες με καλο καραμελιασμα,ενω εγω επεξεργαζομουν το μουνακι της πιανοντας και το στητο κωλαρακι της.
Μετα απο κανα 3λεπτο αρχισε ενα πεοθυλασμο με σκουφο αρκετα δυνατο χωρις χερια και σχεδον deep.Για να μην τελειωσω την διεκοψα και της ειπα να ανεβω εγω απο πανω,οπου ξεκινησα να την καρφωνω δυνατα αλλαζοντας σταση στα ποδια της μια δεξια μια αριστερα μια στους ωμους μου χαζευοντας το ομορφο μουτρακι της και πιανοντας τα βυζια της με την μεγαλη ρωγα οπου τα εγλειφα ανα διαστηματα για να μην τελειωσω αμεσως.
Τελικα αποφασισα να μην αλλαξω σταση και να τα δωσω ολα εκει οπως ημουν κατι το οποιο εγινε μετα απο 5λεπτα περιπου.
Μετα ακολουθησε μια μικρη συζητηση οπου μου εκανε και μασαζ στην πλατη και στους ωμους.
Σε γενικες γραμμες ειναι ενα γαμευσημο πλασμα που πιστευω οτι ειναι vfm αν και πιπινι το κατεχει το αθλημα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
juko
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2013
8 συμμετοχή η Ανίτα Χμμμ;
μπράβο που μπόρεσες να της εκμαιεύσεις τέτοια συμμετοχή .
για μένα πιο αμέτοχη πεθαίνεις
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα φίλε μου. Η Ανίτα είναι από τις θετικές παρουσίες του χώρου αυτού. Πολύ καλή η κριτική σου, θετική ψήφος από εμένα.Χαμόγελο
07 Σεπτεμβρίου, 2013
-1 Γαμήσου
με μενα ηταν τελειως επιπλο Money Mouth
C
COBRA1986
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3