Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπερα συνοδοιποροι.οι καυλες ειχαν ξεπεραεει το κοκκινο και ξεκινησα με 1000 για τα αγαπημενα σπιτακια….πηγαινα για στανταρακι..οπως βαλερια απο αλκαμενους,αντζελινα απο θασου…( αχχχχχ…τι μαλακια που δε πηγα)…τεσπα….η σε κανα τσιμπουκαδικο σε διδυμου η αγκυρας…σταματω πρωτη σταση αλκαμενους για να δω τη περιβοητη σαντρα για δευτερη φορα αφου τη πρωτη φορα δε με επεισε το σαλοναρισμα….τη κοιταζα αρκετη ωρα αλλα ημουν τοσο φτιαγμενος που το καυλωμενο και θολωμενο μου μυαλο ζητουσε αμεση συνουσια….εδωσα το μπλε εισητηριο και μπηκα…η κορασιδα ηρθε σε πεντε λεπτα…δε ξερει γρι ελληνικα,ξανθια με μικρο στηθος νερουλο και κωλαρακι χυτο προς το πατωμα…ηρθε κατευθειαν επανω μου και με πλακωσε στα γλωσσοφιλα…ειχε φαει μαλλον σουβλακια πριν και βρωμουσε η ανασα της..οτι και να πω λιγο…ενεδωσα σε λιγα αλλα τα απεφυγα στο τελος….με ρωτησε για πιπα με η χωρις και ξεκινησαμε….πολυ ως παρα πολυ δοντι πολυ χερι και βιαστικες κινησεις..ειχα αρχισει να ξενερωνω παρα τις καυλες ηδη.τη γυρισα αμεσα ανασκελα και της τραβηξα ενα γλυφομουνι με το ζορι αφου εκλεινε τα ποδια της…για κωλο δεν ηθελε ουτε να την ακουμπας…..τεσπα….τη γυρισα εν τελη σε 69 ισα που την εγλειψα ενω αυτη συνεχιζε την αγαρμπη πιπα,…αρχισε να μου πεφτει και εγω σκεφτομουν αλλες γκομενες μηπως και τουλαχιστον προλαβω να χυσω μιας και δεν ειχα αλλο εικοσαρικο για περαιτερω καταθεση…τελικα εχυσα με πεσμενο πουλι,και επαναλαμβανω…αγαρμπα…σηκωνεται και παει νιπτηρα κατευθειαν……..γυρισε με χαιρετησε και αντε γεια…….απο το 1995 στο στιβο μαχης και ομως…εκανα τραγικο λαθος..και ολα αυτα λογω υπερτατης καυλας….λες και δεν ηξερα τα στανταρακια μου..που παντα περνω καλα…ας προσεχα……προσοχη μαγκες να σκεφτομαστε και λιγο με το πανω κεφαλι…τα λεφτα δε βγαινουν ευκολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2013
μπορει να βιαζοταν γιατι ειχε αφησει τα σουβλακια στην μεση Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1