Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειπα να μπει με το καλο ο μηνας και ετσι κατεβηκα για μια καταδρομικη στους καλτ δρομους του μεταξιου!Αγαπω τα μιλφ και δεν το κρυβω ετσι εψαχνα για κατι καλο σε αυτη τη κατηγορια!Ειχα διαβασει και την κριτικη του χυστη N.smirni που εμπιστευομαι και ετσι επισκεφτηκα το σπιτακι της ιασονος με τον αριθμο 1.

Το σαλονι ηταν αδειο καθησα και αμεσως η τσατσα εμφανιστηκε και μου παρουσιασε το προγραμμα της Λανα.Βλεπω τη Λανα...γνωστη απο τις περιγραφες και πιο κατω...ναζιαρα εμφανιστηκε στο σαλονι και με ενα ωραιο κοτσιδακι ψηλα στο κεφαλι!Αμεσως μου εκανε κλικ,εδωσα το δεκαρικακι και περασα στο δωματιο.

Η κοπελα δεν αργησε να ερθει.Μπηκε μεσα με χαμογελο και με το ναζι που ειχε και στο σαλονι.Της εκανα κοπλιμεντο για το ωραιο της κορμι και αυτη ανταπεδωσε ρωτοντας με αν κανω γυμναστικη και το κορμι μου ειναι ετσι γυμνασμενο(ηθελα να της πω ας ειναι καλα οι δυναμεις καταδρομων που μας εκαναν το κορμι να στεξειΓλώσσα)

Μετα τα λογια περασμα στις πραξεις!Με πηρε αγγαλια και αρχισε να με χαιδευει παντου,οπως και εγω φυσικα!Φιλακια σε ολο το στομα...εχω ασχοληθηκα με τις ρωγες της χωρις κανενα προβλημα.Οταν ειχε ερθει η ωρα...μου περασε προφυλακτικο και αρχισε την πιπα.Ετσι και ετσι θα ελεγα καθως χρησιμοποιησου και λιγο δοντι.Παρολα αυτα ηταν μια τιμια πιπα!

Στη συνεχεια με δικια της πρωτοβουλια στηθηκε στα 4 και μου ζητησε να την παρω ετσι δυνατα!Φυσικα και της εκανα τη χαρη και απο οτι ειδα αντεχει το δυνατο σφυροκοπηκα.Ειμασταν σε αυτη τη σταση κανα 5λεπτο.Αισθανομουν το τελος να ερχοταν.Της ζητησα να αλλαξουμε καθως ηθελα να τη παρω ιεροποστολικα για να πιπιλαω και τα 2αρια βυζακια της ενω τη γαμαω.

Ετσι και εγινε..η Λανα γυρισε αμεσως στηθηκε ωραια και το παιχνιδι συνεχιστηκε!Μετα απο 4-5 λεπτα το τελος ηρθε!Η Λανα με κοιτουσε στα ματια...χαμογελασε μου εδωσε ενα φιλακι και σηκωθηκε.Ξανα λιγη κουβεντα..μου ειπε πως ειναι απο ρωσσια και οτι δουλευει παντα 3η βαρδια στο συγκεκριμενο οικο.Μου ειπε πως θα ηθελε να ξαναπαω(οχι που δεν θα ηθελε αλλο ενα δεκαρικακι)και φυσικα και το σκεφτομαι καθως ηταν μια τιμια καταθεση...Μου ειπε καληνυχτα μωρο μου και εφυγε!

Χρονος παραμονης στο δωματιο κοντα στα 15 λεπτα.Η τσατσα δεν ενωχλησε και ουτε η Λανα εδειξε τα βιαζεται.Στο παρκινγκ αριστα λογω μηχανης.Αν θα ξαναπαω?Σιγουρα..καθως η Λανα ειναι ενα μιλφακι που μου εδειξε οτι σεβεται το πελατη και το 10αρικο που δινει.

Καλο μηνα και καλα γαμησια χυστες μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Υπηρεσίες
nasouliskk
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού