Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν ξερω εαν γινομαι "κουραστικος" με τα στανταρακια μου αλλα εχω χρεος να γραψω κριτικη ΠΑΛΙ για την Βικυ.
Αφου χθες ειχα καταθεσει στην θεσπεσια Τζουλια στην Εξηκιου 16 Γ (βλ. κριτικη) και μη εχοντας χρηματα πλεον ουτε για τσιγαρα (τελευταιο 20άρικο) περιμενοντας την μισθοδοσια που δεν ηρθε επεστρεψα σπιτι ολιγον κατηφης....
Ξυπνωντας σημερα και με σουπερ "διαθεση" πεταγομαι μεχρι την τραπεζα να δω....Φευ !
Τηλεφωνο σε φιλο.-Ελα ρε, εισαι μαγαζι ? Εχεις 40 γιουρο και Δευτερα που πληρωνομαι τα χεις. Οκ μου λεει και διακτινηστικα στο κεντρο σε χρονο DT !
Τα παιρνω , ευχαριστω τον φιλο και φευγω για το Μ. Αλεξανδρου 15 να βρω την Βικυ. Δεν ηταν εκει και θυμηθηκα την τελ φορα που την ειχα παρει πως μου ειχε πει οτι θα δουλευε και στο Κολωνου 53.
Γωνια ηταν κανω μια ετσι και μπαινω. Μονος ημουν πρωϊνιατικο βγαινει η υπηρεσια και παει να ανακοινωσει τα ονοματα με πρωτο της Βικυς....οπου με την ανακοινωση σκαει και το κοριτσι.
-ΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ? ΧΑΘΗΚΕΣ !
-ΕΔΩ λεω χαμογελωντας.
-ΚΙ ΕΓΩ ΕΛΕΙΠΑ 2 ΜΗΝΕΣ. Μπαινω με φορα στο αριστερο δινω το "Χρυσο 10ευρω" γδυνομαι-ξαπλωνω και περιμενω.
Σε 10 μπαινει ο Βικακι , αγκαλιες φιλια αλλα gilf , μια θερμη ατμοσφαιρα εντελως γκομενικη!
Ξαπλωνω το κοριτσι και αρχιζω την περιποιηση (κοντρα ρολος) πρωτος ...σταματησα μονον οταν καταπια τα υγρα της.
Ξαπλωσα κι εγω κι εγινε ανάστα-ο-κύριος που λενε. Τετοια λατρεια-επιθυμια σπανια συναντω. Αφου με τιναξε γλειφοντας με παντου και λιγο πριν την εκρηξη μου περναει το προφυλακτικο και μου ζηταει να ερθω απο πανω της. Εκεινη την ωρα (ηδη 10 λεπτα μεσα) χτυπησε η τσατσα αλλα ΔΕΝ δωσσαμε σημασια .
Οι συχνοτητες εκατερωθεν ειχαν συντονηστει απο μονες τους.... Μετα απο 2 λεπτα "ερωτος" ηλθε η λυτρωση. Ακολουθησαν μυϊκοι σπασμοι οι οποιοι ελυσαν καθε "μυϊκο κομπο" (συμφυσεις)στο σωμα μου.
Μειναμε για λιγο ετσι με το "αγαπαω look" και ευχαριστιες εκατερωθεν με μια αφοπλιστικη ειλικρινεια .
-Τι να σου πω, το ευχαριστω ειναι λιγο
-Δεν συμβαινει με ολους τους ανθρωπους αυτο ανταπαντα
-Το ξερω στο καλο, λεω.
Δεν ξερω παιδες αλλα απο τον Φεβρουαριο που την ειχα πρωτοπαρει κατι μου εκανε. Ενταξει δεν ειναι η θεα (ποιος νοιαζεται)
αλλα θεωρω οτι για τα 10 που δινω παιρνω πολλα περισσοτερα απο μια απλη σπερματεγχιση.
Εξ'αλλου οι καιροι δεν επιτρεπουν πειραματισμους με τον ατομικο προϋπολογισμο. Δεν ειμαι "στουντιακιας" διοτι δεν διαθετω το αναλογο ποσον καταθεσεως.
Ειμαι παλιος πορνοβοσκος, ακομη ανησυχος και επιφιλακτικος.
Α ! Το Βικακι δε, ειχε παρει ενα ωραιο χρωμα και εχει απιστευτα συμμετρικα δαχτυλα αρχαιοελληνικων προδιαγραφων.
Χιλιες φορες λοιπον τα στανταρακια παρα κατι γυφτοκάτι ενοχλητικες στο σαλονι και πιεστικες.

Με εκτιμηση και αγωνιστικους χαιρετισμους

Πρυτανης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.335
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2022
Η κοπελιά εχει ρευματοειδή αρθρίτιδα για ποια συμμετρία αρχαιοελληνικών προδιαγραφών περιγράφεις επιπλέον δεν βαφει ΠΟΤΕ χρονια τωρα τα νύχια της τα οποία συνεχώς λιμάρει , την καλυτερη πιπα την παιρνει οταν ειναι ελαφρός μεθυσμένη πήγαινε της ενα μπουκάλι τσίπουρο και θα καταλάβεις..... τι εννοώ .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1