Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...απο μόνη της η προκενωτική βεβαιότητα , της μετακενωτικής απεμπλοκής, αποτελεί έναν ακαταμάχητα ελκυστικό παράγοντα για ένα, άμεσα συνουσιακά διαθέσιμο θήλυ, πραγματικά, οιωνδηποτε φαινοτυπικών χαρακτηριστικών.
για να μην κρύβομαι πίσω απ'το λάγνο δαχτυλό μου, για ακόμη μια φορά βγήκα στο σεργιάνι , σε στύλ αγγαρείας , όμως οι οπτικές παραστάσεις των πορνοθηλέων , μου άνοιξαν την όρεξη...
ήμουν βιαστικός , ανυπόμονος, επιπόλαιος, αγχωμένος , ήθελα κάποιο αρκετά καμπυλωτό μαστοφόρο σαρκίο με πεοδέκτη , για μια συνουσιακή ικανοποίηση των πόθων μου , άμεσα και προπαντώς ,εφάπαξ...
μια νεαρή μπαμπάτσικη μεγχροινή ρουμάνα κάλυπτε αυτές προυποθέσεις και την νοίκιασα για μια πρόωρη , αγχωμένη , βιαστική και επιπόλαιη εκκένωτική άρση της σπερματοδοχικής διάτασης.
εισήλθε πρόσχαρη να εκτελέσει μηχανικά την σεξουαλική της μανιέρα , η οποία περιελάμβανε : κολακεία του πελάτη , τραχηλικούς ασπασμούς , λειχίες στους ατροφικούς του μαστούς , πεοπαλινδρόμηση στους υπέροχου σχηματισμού πλεονάζοντες μαστούς της και μια καλυπτόμενη πεολειχία...
αφότου ολοκλήρωσε τα δικά της , πορνικά στερεότυπα , ήρθε η δική μου ώρα να απολαύσω τις καμπυλότητες και τις ερωτογόνες της ζώνες , δώρα της θηλυκής φύσης και του υπεράγιου Σόλωνα που πρώτος αυτός οργάνωσε στην αρχαία Ελλάδα , το πολιτισμικό επίτευγμα που ονομάζεται "πορνεία"...
ασχολήθηκα κάμποση ώρα με τους μαστούς της , και τα μικρά χείλη του αιδοίου της , τα ψηλάφησα αμφότερα και απτικά και λειχικά.
στην συνέχεια εισχώρησα το πέος μου , απαλά στον φιλόξενο κόλπο της , σιγά σιγά , και ρομαντικά , της επέβαλλα ένα ρυθμό βραδείας απόλαυσης , μέχρι που το υγρό αποβλήθηκε απο τις κύστεις της πυέλου μου , και οι πιρφορικές ορμόνες της ικανοποίησης και της αγαπουλίασης εκκρίθηκαν στον πορνοδιεστραμμένο εγκέφαλό μου...
αλλά ακόμα και όταν ήμουν μέσα της ,την είχα ήδη βαρεθεί και η μετασυνουσιακή παραμονή της μαζί μου, μου προκαλούσε δυσφορία , αυτό το αίσθημα της ικανοποίησης άρχισε να φθίνει ταχέως , και το "ανικανοποίητο" αρχιζε σιγά σιγά να με ξανακατακλύζει ώστε να αποτελεσει κίνητρο για μια νέα ανίχνευση...
δεν είχα άλλο υγρό διαθέσιμο , αλλά η "δίψα" με έκανε να συνεχίσω την τσαρκική μου αναζήτηση, μέχρι που η κόπωση υπερίσχυσε και να μαι εδώ να δαχτυλογραφώ την πορεία της σημερινής μου πορνικής εφόδου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2013
Ρεαλιστικη απεικονιση της πορνικης πραγματικοτητας.
+1 απο μενα για την ωμη εξιστορηση.Κουλ
31 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σέβη μου συνάδελφε μύστη του πορνηδονισμού !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2