Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχοντας ενα 20αρικο (μεχρι να πληρωθω σημερα ελπιζω) και παρα πολλες καβλες σκεφτηκα να το σπασω στα δυο και να παω Μεταξουργειο μερια.
Ηταν στον δρομο μου ομως και λεω..δεν σταματαω να δω κι εγω αυτη την ΤΖΟΥΛΙΑ. Ε ! Κουμπωσε ο κωδικος με την μια άμα το σαλοναρισμα.
Μου εκανε ο σωματοτυπος καμπυλες μου εκανε η ευγενεια της καθως και της υπηρεσιας, το αψογο σχεδον αποστειρωμενο "σπιτι" και το δωματιο και περασα.
Υπαρχει ντουζιερα πετσετα σαπουνι υγρο μεσα , αλλα το εντυπωσιακο ηταν οτι στον νιπτηρα υπηρχε εκτος απο υγρο σαπουνι, στοματικο διαλυμα(!) και BETADINE !!!!! Tα ρεστα μου ....
Γδυνομαι ξαπλωνω και σε λιγο μπαινει περιχαρης η ΤΖΟΥΛΙΑ . Ενταξει εχει μεγαλωσει αλλα ειναι τουμπανο ακομη. Σωστο (silicon) στηθος συμμετρικο ,ρωγα σκληρη,πεντακαθαρη κορμαρα διαθεση χαμογελο και ΠΕΙΡΑ ατελειωτη. Σε κανει να αισθανεσαι αρχοντας, σεβεται την ανθρωπινη υπαρξη και κατα συνεπεια και τον πελατη.
Γονατισαμε στο κρεβατι και σκεφθηκα : τι να μου κανει "μια γυρα" ! Εδω θελω ολοκληρο 3ημερο.
Ξεκινησε γλωσσοφιλα χαδια φιλαγε λαιμο αυτια με συμμετοχη απιστευτα θετικη ! Σαν να σου λεγε...σε γουσταρω κυριος , γουσταρω να στα κανω μ' αρεσεις. Ακουσια, η ψυχολογια χτυπαει κοκκινο...μαζι με την καβλα.
Την ξαπλωσα ξεκινησα να την γλειφω.....μου αρεσε παρα πολυ , σε σημειο που ειπα οτι θελω να "με βρουν ετσι" !
Οταν δεησε η στιγμη να σηκωθω εγλειψα ποδια-δαχτυλα (αχ ! δεν με φτανει μονο μια γυρα ρε γμτ) και με ξαπλωσε.
Χαδια φιλια απο πανω μεχρι κατω και μια θεσπεσια ακα πιπα με περιφερειακο γλειψιμο παντου. Τι να αντεξω ο καψερος.
Την σταματαω καθεται με τροπο πανω στο παπαρι μου παιρνει και περναει το προφυλακτικο και με καβαλαει !
Καλα..... αντεξα οσο ενα 400άρι σε ανοιχτο στιβο , γυρω στα 50" !
Παει το μυαλο λεω...νερο, ελιωσε !
Εμεινε λιγο ετσι μεχρι να τελειωσουν "οι σπασμοι" του οργασμου μου κατεβηκε, εβγαλε το προφυλακτικο το εδεσε και το πεταξε.
Θα χαρω να σε κανω πελατη.....(εγω να δεις χαρα, ανταπαντω), δινω και κωλο αν θες. Ευχαριστω λεω αλλα ειμαι "παλαιων αρχων"
μου αρεσει το οριτζιναλ.
Λες την επομενη φορα να βαλω λιγη ξυλοκαϊνη ετσι ισα ισα ν'αντεξω 3-4 λεπτα δλδ αντι για 50" ?
Μας τα χαλαει η οικονομικη κατασταση ρε γμτ.
Η ευγενεστατη υπηρεσια ΔΕΝ ενοχλησε καθολου. Αυτα που ειπε πριν το σαλοναρισμα λιγα ηταν.
Βγαινοντας απο το δωματιο με συνοδευσε ως την πορτα ευχαριστωντας με που προτιμησα το κοριτσι.
Α ! Στο δωματιο δε, κι αφου ειχαμε τελειωσει δεν παρελειψε να μου πει οτι ειναι δηλωμενη και παιρναει γιατρο κι οτι τα χαρτια και το βιβλιαριο ειναι στην διαθεση μου να τα δω οποτε τα ζητησω (!!!!!!!!!!)
Να δω τωρα εαν δεν πληρωθω πως θα παρουμε τσιγαρα....βεζινη στο μοτο ομως εχουμε ! Μπερκέτια .......
Τι καλα θα ηταν να υπηρχαν περισσοτερες γυναικες στο χωρο με αυτη την συμπεριφορα και τις υπηρεσιες !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.329
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού