Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 54 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Kριτική λίγο συμπληρωματική της κριτικής του gl, τα σχόλια του οποίου προσυπογράφω και εγώ...

-τσατσά άφαντη...
-η κοπέλα είναι πιπίνι, και έχει αυτόν τον συγκεκριμένο τύπο ομορφιάς που συνατάς σε κοπέλες του πρώην ανατολικού μπλοκ. Χωρίς να είναι απαράιτητα μουνάρες δηλαδή, έχουν κατι στο πρόσωπο και στον τρόπο συμπεριφοράς που είναι πολύ ερεθιστικό...Εγώ από εμφάνιση τη βρήκα πολύ γλυκιά (και ερεθιστική!) πάντως...
-πεντακάθαρη και μουνάκι για πολύ γλύψιμο...πολύ όμορφα βυζάκια, σχετικά μεγάλα σε μέγεθος...Υπέροχη μυρωδιά...
-πίπα πολύ καλή, αν και στο απλό που πήρα θα ήθελα λίγη παραπάνω διάρκεια...
-είχαμε και λίγο handjob ενώ με κοιτούσε με πρόστυχο ύφος...
-λιπαντικό (ή κρέμα;;;, πως τα λέτε εσείς οι πιο έμπειροι;;;) πρέπει να χρησιμοποίησε, αλλά αυτό δεν ήταν κακό για μένα...
-ΟΙ ΗΧΟΙ ΤΗΣ ΤΕΛΕΙΟΙ,(και κατά την πίπα και στο γαμίσι) ΜΕ ΤΕΛΕΊΩΣΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ!!!
-και τα προστυχόλογα της ωραία, με αυτή την προφορά που εμένα με απογειώνει, είχαμε και διάλογο μάλιστα...Μεγάλο χαμόγελοΣπασίκλας

Συμπέρασμα: να πάτε, θα περάσετε καλά. Αν δώσετε και το κατιτίς παραπάνω για πρόγραμμα, είμαι σίγουρος οτι θα το ευχαριστηθείτε ακόμα περισσότερο. Τα 40 ευρά για επαρχία για το απλό ίσως είναι πολλά, αλλά τουλάχιστον δεν θα τα κλάψετε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού