Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
απέρριψα ασυζητητί πόση καφέ με μεικτών φύλων παρέα , προτιμώντας την περιπλάνηση
σε πολλαπλούς σεξουαλικά διαθέσιμους εφήμερους στόχους απόλαυσης...
στην αρχή ένιωθα ότι δεν είχα κίνητρο και ήταν σα να έκανα αγγαρεία , αλλά απ'την πρώτη κιόλας "απόρριψη" πορνικού κοριτσιού , ένιωσα τις αμίνες της λαγνείας να ζεσταίνουν ευφορικά τον εγκέφαλό μου ...
ο πόθος σχηματίστηκε έντονα μέσα μου , και σαν άλλος πεινασμένος λύκος πήγαινα έβλεπα και απέρριπτα όσα περισσότερα πορνοθήλεα μπορούσα.
και μόνη η συνεχής οπτική εναλλαγή με ερέθιζε.
μέχρι που οι πόθοι αισθησιασμού και λαγνείας άναψαν για το σώμα μιας ώριμης κοντόξανθόχρωμης κόμης , μέτριου αλλά ικανοποιητικού σχηματισμού στήθους
γυναίκας με την οποία είχαμε μια σπινθηροβόλο βλεμματική επαφή που δημιουργούσε προσδοκίες ερεθιστικές.
φορύσε ένα μίνι διάφανο δαντελωτό ντεκολτέ φόρεμα το οποίο προκάλεσε μια άμεση πεική υποκλοπή ποσότητας αίματος...
η γυναίκα ήταν ευδιάθετη και με άφησε να της αφαιρέσω το πρόστυχο ένδυμά της , αποκαλύπτοντας δύο γευστικούς μαστούς που ικανοποίησαν τα στοματολειχικό-λαγνικά μου ένστικτα
ανταπέδωσε τις στοματολειχίες , θωπεύοντας το καγκελωμένο πεικό εντέριο μέσα απ'το εσώρουχό μου.
οι απτικές επαφές και οι λειχίες γενικεύτηκαν εκατέρωθεν σε όλη την έκταση των σαρκίων μας , ενόσω η γυναίκα έτριβε το αιδοίο της πάνω στο γυμνό πέος μου με το μόνο που να τα χωρίζει να είναι το μποξεράκι μου.
πεολειχία παθιασμένη αλλά με προφύλαξη , την οποία ανταπέδωσα με μια παθιασμένη αιδοιολειχία.
η γυναίκα κάθησε πισοκολλητά φανερώνοντας μια υπέροχη μέση και μια υπέροχη καλοδιατηρημένη ράχη, έτριβε το πέος μου στα χείλη του αιδοίου της , αλλά με βασάνιζε διεγερτικά και δεν το έβαζε μέσα , μέχρι που δέχτηκε κάποιες ερεθιστικές σφαλιαρίτσες και εκ νέου στοματική εισβολή στην κολπο-περίνεο-πρωκτική της περιοχή.
τελικά η πεϊκή διείσδυση έγινε σε πλάγια ιεραποστολική στάση με εκατερωθεν στοματοτραχηλικούς ασπασμούς, μέχρι την πολυπόθητη οργαστική κορύφωση και σπερμοεκκενωτική λήξη
που θα αποδεσμεύσει συναισθηματικά τον καθαρόαιμο πόρνο πελάτη ώστε να στραφεί ανενόχλητος στον επόμενο πορνολαγνικό στόχο , και την καθαρόαιμη πόρνη εργαζόμενη να ικανοποιήσει τα ένστικτα του επόμενου πελάτη...
παρατηρώ ότι οι πόθοι μου τον τελευταίο καιρό είναι οι ίδιοι , συμπεριφέρομαι σεξουαλικά σταθερά με μανιέρες και στερεότυπα , και απλά αλλάζω σκεύη ηδονής, για την ικανοποίηση αυτού του σκοπού...
τα "μέσα" είναι εφήμερα, αναλώσιμα και χρησιμοποιούνται για την ικανοποίηση του σκοπού , του ύψιστου αυτού στόχου που ονομάζεται : ηδονή !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Νίκη
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2013
...αν είσαι προσκολλημένος στην ικανοποίηση των ίδιων υψηλής ευφλεκτότητας, πόθων , χρησιμοποιείς ως μέσον πολλαπλά πρόσωπα
ενώ αν είσαι προσκολλημένος στο ίδιο πρόσωπο , ικανοποιείσαι με την σταδιακώς μειούμενης έντασης πόθους, που λέγεται "αγάπη" , "συντροφικότητα" κτλ κτλ...
02 Σεπτεμβρίου, 2013
δεν κατάλαβα τίποτα. Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2