Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Υστερα απ τις "διθυραμβικες" κριτικες που διαβασα εδω απ τους συναγωνιστες αποφασισα να παρω και γω την Αντζελα κυριως για τον κωλο της φυσικα.Ετσι σημερα το απογευμα κατεβηκα Μεταξι με αποκλειστικο στοχο την συγκεκριμενη εταιρα την οποια και πετυχα οπως αναμενοταν στον εν λογο μπουρδελο.Ανεβηκα τα σκαλια μπαινω στο σαλονι ηταν η τσατσα με χαιρετησε και μου λεει ελα μπες χωρις να εχω δει την κοπελα Χμμμ; (μου ειπε σε περασα για αλλον που ειχε ξαναρθει).Τεσπα φωναζει την Αντζελα και την ειδα να δω αν οπτικα αξιζει να μπω η οχι.Πρεπει να την ειχα ξαναδει καπου αλλα με ειχε αφησει παγερα αδιαφορο εμφανισιακα οπως και τωρα βεβαια αλλα τωρα ειχα παει διαβασμενος οποτε εδωσα το 10αρικο και μπηκα.Η Αντζελα ειναι μια μελαχρινη κοπελα απ την Αλβανια(δεν ρωτησα αλλα κανει μπαμ) σχετικα ψηλη με μικρο πεσμενο βυζι αχλαδωτο κωλο χαλαρο θα ελεγα και απο ηλικια δεν ξερω ακριβως αλλα εμενα μου φανηκε πανω απο 30 και επισης μου φανηκε πολυ κουρασμενη.Οταν λεω κουρασμενη το λεω με την εννοια ενος ταλαιπωρημενου απ τη ζωη ανθρωπου και οχι η κουραση της ημερας που λεμε...τεσπα μην σας πριζω.Μπηκε στο δωματιο ανταλλαξαμε κανα δυο κουβεντες τα τυπικα δηλαδη και χωρις προκατ ουσιαστικα ξεκινησε πιπα καλουτσικη μπορω να πω ενω εγω χουφτωνα οτι μπορουσα για να βοηθησω την ανορθωση του πεους.Αυτο επετευχθει και ετσι περασαμε στην πρωτη σταση που ηταν το ιεραποστολικο.Σχετικα τυπικα τα πραγματα αλλα ουτως η αλλος και γω τυπικα γαμησα ετσι ισα για να ζεστανουν οι μηχανες.Οπως προειπα ο στοχος μου ηταν ο κωλος Κουλ .Επομενη σταση τα τεσσερα απο μουνι αρχικα για να δαχτυλοσκοπησω τη σουφρα να δω περι τινος προκειται.Διαπιστωσα οτι ηταν τοσο ανοιχτη και ελαστικη που θα εμπαιναν και τρενα που λεει και το ρητο.Ετσι μετα απο λιγο της ζηταω κωλο τον οποιο εδωσε πολυ προθυμα και η εισοδος οπως το περιμενα ηταν πολυ ευκολη.Την σφυροκοπησα για καποιο χρονικο διαστημα με ταχυτητα και ολο μεσα και δεν εβγαλε κιχ πολυ προθυμος κωλος Γλώσσα .Αυτο συνεχιστηκε μεχρι το τελος μετα με ευχαριστησε και την εκανε.

Συμπερασματικα ηταν μια μετρια καταθεση που το δελεαρ ηταν το κουλουρι και μονο.Εμφανισιακα αδιαφορη,προκατ. δεν κανει,στο γαμησι τυπικη και οσο για τον κωλο πολυ δουλεμενος σε σημειο που να εχει την αισθηση μετριου μουνιου αλλα τεσπα για ενα 10αρικο το πακετο κωλος πουλαει αλλα για μια δυο φορες το πολυ για παραπανω δεν αξιζει πιστευω εκτος και αν οντως σημερα ηταν κουρασμενη(απο οτι ξερω γαμιεται στις διπλοβαρδιες) και δεν απεδωσε τα μεγιστα τι να πω Χμμμ; .Ισως την ξαναδοκιμασω στο μελλον Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού