Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή βραδάκι στις 22.05 , να πω ότι αναφέρομαι στον δεξί οίκο του 1β , η Μαρία είναι ρωσιδουλά 25 χρονών , ξανθιά με πιασηματάκια ,
κοντούλα με 3.5άρια βυζία , ελληνικά μιλάει καλά ,στο δωμάτιο ήρθε κάνα 10λέπτο ύστερα απο όταν μπήκα στο δωμάτιο , μιάς και την είδα καθώς έμπαινε
στο δωμάτιο , ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και έβγαλε το μαύρο φορεματάκι που φορούσε , εσώρουχα δεν φορούσε ενώ το στήθος της χωρίς το φόρεμα
έχανε αρκετά , συστηθήκαμε , την έβαλα να ξαπλώσει και την έπεσα στις βυζάρες της , μετά άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και κατέληξα ανάμεσα
στα πόδια της να γλύφω το μουνάκι της , ξάπλωσα με την σειρά μου , ανέβηκε από πάνω μου με φίλησε λίγο στα στήθος και μετά με τα βυζιά της έπαιξε
τον πούτσο μου , πέρασμα προφυλακτικού , πίπα μέτρια πως καλή αν και χρησιμοποιούσε και λίγο χέρι , πρώτη στάση , αυτή από πάνω , καλή συμμετοχή
ανεβοκατέβαινε στον πούτσο μου ενώ εγώ χούφτωνα τις βυζάρες της , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , αρχικά στήθηκε με κλειστά τα πόδια , αλλά όταν τής
είπα πώς να στηθεί δεν έφερε αντίρρηση , την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στα βυζιά της , αρχικά απάντησε αρνητικά , έτσι συνέχισα να την γαμάω πισωκολλητά ,
μετά από λίγο μου λέει να τελειώσω στα βυζιά τής αλλά ζήταγε 10 ευρώ , της πρότεινα 5 ευρώ , όχι ότι είχα πρόβλημα για την αστεία διαφορά τον 5 ευρώ ,
αλλά όταν πληρώνεις 10 για όλο το γαμήσι δεν δίνεις άλλα 10 για να χύσεις σε βυζιά , άποψη μου βέβαια , ξάπλωσε ανάσκελα , πήγα από πάνω της , έβγαλα
την καπότα και πυρφορίζοντας έχυσα στις βυζάρες της , στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από δεκάλεπτο , για δέκα ευρώ θεωρώ ότι είναι καλή επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.032
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2013
ωραίος!
τα εξαντλησες όλα τα περιθώρια του 15άρικου που έδωσες
σχέση απόδοσης/τιμής στο maximum
19 Αυγούστου, 2013
καλησπερα σε ολους τελικα εχει αρχισει το10ευρω να γινεται πιο αξιοπιστο απο το 20ευρω το προβλημα στο συγκεκριμενο σημειο ειναι οτι βλεπεις οτι θες απο πρεζακηδες πακιστανους μεχρι κινεζους και θελει προσοχη πολυ
21 Αυγούστου, 2013
Πολωνέζα είναι, όχι Ρωσίδα.
P
picker(1)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3