Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκεψη κυριακη μεσημερι γυρω στις 4κ 30...η αντζελα ειναι παλια καραβανα και πιστευω την ξερετε ολοι...γυρω στα 30 καλο κορμι γυρω στο 1.67 κανονικο βυζακι λιγο πεσμανο με καλη ρογα καστανο μαλακι οχι πολυ μακρι και κλασσικη αλβανοφατσα ομορφουλα ομως!!Κουλμε υποδεχτηκε ζεστα στο σαλονι με αρκετη σιγουρια οτι θα περασουμε καλα και η τσατσα ανακοινωσε και κωλο στο προγραμμα......Έρωταςστο δωματιο μπηκε γρηγορα ισα που ειχα βγαλει τη βερμουδα μου και στα ορθια με φιλησε στο λαιμο και στο στηθος με αρκετο παθος ενω εγω χαιδευα οτι εβρισκα,,με ξαπλωνει στο κρεβατι και συνεχιζει να γλυφει με εντονο ρυθμο λαιμο ρογες κατεβηκε ενα περασμα απο @@ περασμα καποτας και συνεχεια με ενα αρκετα καλο τσιμπουκι ενω τον εβγαζε και τον χτυπαγε συα βυζια της.......αφου με εκανε τουρμπο με ρωτησε πως θελω και ανεβηκα απο πανω εκει η συμετοχη της ηταν απιστευτη ειχα παρει πολυ ομορφη σταση εμπαινα ολος μεσα της ενω αυτη ετρωγε τις ρογες μου και με εγλειφε σε λαιμο και αυτακια...ειχα καυλωσει απιστευτα!!!τη σηκωνω και χωρισ να βγω τη φερνω απο πανω και συνεχιζω να γαμαω με το δικο μου ρυθμο ενω αυτη μου ελεγε ποσο γουσταρει τον πουτσο μου και τις ρογες μου!!!!αφου χορτασα και σ αυτη τη σταση τησ ειπα να στηθει στα 4Γλώσσαθα με γαμησεις στον κωλο μου λεει με ναζι....πρωτα λιγο μουνι και μετα της λεω...οτι θελεις μωρο μου!!!και οταν γαμουσα μουνι αλλα και μετα που πραγματικα την ξεκωλιασα δεν εκλεψε καθολου ειχε στηθει πολυ τιμια και αντεξε δυνατο γαμησι......εχυσα στον κωλο της δυνατα ενω αυτη τον εσπρωχνε προσ τα εμενα....η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου και ηταν χαμογελαστη ο χωρος σχετικα καλος....Κατσικογάμηςη αντζελα ειναι μια πραγματικα πολυ καλη και τιμια λυση στα 10 ευρω.......θα ξανατιμηθει σιγουρα!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
kayto_sperma
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού