Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ηταν 6 το απογευμα του προηγουμενου σαββατου και ξεκιναω την τσαρκα μου απο το βυρωνος 20. Την πορτα μου την ανοιξε η Ξενια (τσατσα δεν υπηρχε). Ξανθια,Ουκρανεζα, 45αρα, με γιγαντιαιους βυζους,κοντουλα, με παρα πολλα κιλα αλλα και με χαμογελο και φιλικη διαθεση. Μου εκανε ψαλιδι ενα ταλιρακι και ετσι η ταριφα κατεβηκε στα 25. Μου χαιδευε τον πουτσο και μου ελγε μωρο μου θα περασουμε πολυ καλα. Αφου μπηκα στο δωματιο την περιμενα κανα πενταλεπτο μεχρι να ερθει. Ειχε διαθεση για σεξ και το εδειχνε μοστραροντας μου τις βυζαρες της τις οποιες αρμεξα για κανα πενταλεπτο με την Ξενια να με προτρεπει να μην σταματησω το παιξιμο με τους βυζους της. Στην συνεχεια μου σφαλιαρωνε τον πουτσο με τις βυζαρες της μεχρι που μου φορεσε καποτα στο μοριο και αρχισε μια πιπα βγαλμενη απο τσοντα. Μιλαμε για τρελο τσιμπουκι, με πολλα γλωσοχτυπηματα και παθιασμενο γλυψιμο. Μετα απο κανα τριλεπτο την σταματησα και της ειπα να το παμε ιεραποστολικα, με την Ξενια να βγαζει καυλιαρικες φωνουλες και να θυμιζει γκομενα και οχι πουτανα αφου εδειχνε να το απολαμβανει στον μεγιστο βαθμο. Το γυρισαμε σε πισοκωλητο οπου επεσε δυνατο σφυροκοπημα με την Ξενια να χυνει (πρωτη φορα που κανω πουτανα να χυσει) και εμενα να την ακολουθω μετα απο λιγο. Καθισε για κανα πενταλεπτο διπλα μου, παντα ευδιαθετη και φιλικη και αρχισε να μου λεει διαφορα για την κριση στην χωρα μας (μιλαει τα ελληνικα απταιστα αλλα με ρωσικη χροια) αλλα και για την κριση των μπουρδελων της λαρισας που βαρανε μυγες. Με κερασε μια καραμελα και με χαιρετησε χαμογελαστη οπως αλλωστε με υποδεχθηκε. Περασα πολυ καλα, αλλα θα πρεπει να πω οτι η γκομενα ειναι για τους λατρεις των busty - chubby καταστασεων, οποτε οσοι αρεσκονται σε μοντελε σωματα και σε πιπινακια θα την κανουν με ελαφρα πηδηματακια μολις το ουκρανικο ατι ανοιξει την πορτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού