Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε Τρίτη πρωί στις 10.30 και μπορώ να πω ότι ήταν προγραμματισμένη , την προηγούμενη μέρα , δηλαδή Δευτέρα απόγευμα πήρα για τρίτη φορά την Σάντρα , κατά κάποιον τρόπο αυτή μου συνέστησε να δοκιμάσω και την Εμι , με διάφορες κινήσεις μου έδειξε να καταλάβω ότι είναι φίλες και ότι μέσα είναι καλή και αυτή , αφού μιλήσαμε λίγο με την υπηρεσία , πέρασα στο δωμάτιο , η Εμι είναι μια ξανθιά κοπέλα 24 χρονών , κοντή παχουλή έχει μεγάλο και μακρόστενο κώλο και 2αράκι στήθος , και αυτή δεν μιλάει ελληνικά ενώ τα αγγλικά της είναι μερικές λέξεις παρόλο που όταν την ρωτάς αν μιλάει αγγλικά , χαμογελώντας λέει ναι , σε αντίθεση με την Σάντρα που μίλαγε συνέχεια ρώσικα και φώναζε στο δωμάτιο , αυτή χαμογελούσε συνέχεια και έλεγε συνέχεια οοο baby ooo baby….ξάπλωσα στο κρεβάτι ανάσκελα , ήρθε από δίπλα μου και άρχισε να πιπιλάει τις ρόγες μου , εγώ της έβαλα αρχικά δάχτυλο στο μουνί της και ύστερα την μισή μου παλάμη και γάμαγα το μουνί της , αυτή πλησίασε το πρόσωπο μου και άρχισε να με φυλάει , την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να της γλύφω το μουνί , συνέχιζα να της βάζω δάχτυλο στο μουνί αλλά στον κώλο δεν άφηνε , ξάπλωσα και ήρθε από πάνω μου , άρχισε να με γλύφει από τους ώμους μετα στο στήθος τους αγκώνες και κατέβαινε , όταν έφτασε πιο χαμηλά πήρε τον πούτσο μου στο χέρι της και για μερικά δευτερόλεπτα μου έβγαζε την γλώσσα της και τον κοιτούσε και κάτι έλεγε στην γλώσσα της , άρχιζε να παίζει τον πούτσο μου και άρχισε να γλύφει τα αρχίδια , για αρκετή ώρα μάλιστα , μετά πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και τον καταβρόχθιζε με βουλιμία , νόμιζα ότι θα μου τον κόψει και της είπα να ηρεμήσει λίγο , τώρα έγλυφε με πιο ήρεμο ρυθμό ενώ τον χτύπαγε και στο στόμα της , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ιεραποστολικό , η πίπα της πολύ καλή αλλά στο σεξ δεν είχε και την ανάλογη συμμετοχή , καθόταν ακίνητη και απλά έλεγε οοοο baby…δεύτερη στάση στα τέσσερα , την γαμούσα αρκετά δυνατά ενώ τις έριξα και αρκετές ξυλιές στα καπούλια της που τα δεχόταν αδιαμαρτύρητα , βγήκα από μέσα της , έβγαλα το προφυλακτικό και πήγα μπροστά της , της τον έδωσα στο στόμα , έχυσα και τα χύσια μου της έπεφταν από το στόμα της ενόσω αυτή έγλυφε μέχρι να μου τον στραγγίξει….στο δωμάτιο έκατσα 12 λεπτά περίπου , πολύ καλή στην πίπα και στο ρουφόμπαλο αλλά για μένα μέχρι εκεί , δεν νομίζω να την ξαναπάρω , εμφανισιακά κάτω του μετρίου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Έμυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.660
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού