Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωι και μιας και η περιεργεια ειναι η κινητηριος δυναμη για ολα τα κακα στον κοσμο ειπα μιας και ειδα το λινκ του συγκεκριμμενου στουντιο να περασω να δω τι παιζει .
Πραγματι το περιβαλλον καθαρο η κυρια πολυ συμπαθητικη και οι κοπελες δυο, μια ξανθια που εμενα δεν μου εκανε κλικ και η Αλικη η οποια οφειλω να πω οτι ηταν ενα πλασμα επιπεδου που δεν συναντας σε μαγαζια τετοιου βεληνεκους.
πηρα την αποφαση και μπηκα χωρις δυσκολια και κατα την διαρκεια της αναμονης παρατηρησα το δωματιο.
Ανετο καθαρο με την καμπινα του πετσετουλα σφραγισμενη και ολα τα σχετικα.
Η συνευρεση με την κοπελα ηταν πραγματικα υπεροχη θα ελεγα φιλοτιμη ως προς τα προκαταρτικα, τιμησε ιδιαιτερα τα @ρ....ι@α μου και την γυρω περιοχη και μετα ανεβηκε επανω μου οπου απολαυσα ενα υπεροχο πλασμα με ωραιο προσωπο και υπεροχα μακρια μαυρα μαλια να τιναζεται και να χοροπηδα σαν να με ηξερε χρονια με αποτελεσμα το τελος να ερθει συντομα .
Δεν κατσαμε για κουβεντουλα η για οτιδηποτε αλλο οχι γιατι βιαζοταν εκεινη αλλα γιατι χτυπησε το κινητο μου και με πηραν απο την δουλεια οποτε επρεπε να φυγω βιαστικα οποτε δεν εχω κατι αλλο να πω.
Παντως πιστευω οτι η το κοριτσι τιμαει με το παραπανω τα χρηματα που περνει.
Τελικα η επισκεψη στο συγκεκριμμενο στουντιο και στην συγκεκριμμενη κοπελα σιγουρα δεν ηταν χασιμο χρονο αλλα μια ανανεωτικη ανασα δροσιας στην καψα του καλοκαιριου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
PARAMOUNT
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2013
τοσο καλη ειναι πρεπει να η τιμησω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1