Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μιάμιση ώρα μετά το μεσημέρι, παραμονή του «Πάσχα του καλοκαιριού» και εγώ περπατούσα σ' ένα όχι και τόσο άδειο από ανθρώπους Μεταξουργείο.
Περισσότεροι αλλοδαποί αλλά και κάποιοι Ελληνες τσάρκαραν μπαινοβγαίνοντας στα σπιτάκια του πληρωμένου έρωτα.
Αμέσως με το που εισήλθα στο άδειο σαλονάκι, μία νέα όμορφη μελαχρινή κοπέλα με τα μαλλιά της μέχρι τις πλάτες, μικρό στήθος και κανονικό κορμί ντυμένο μ' ένα μαύρο μεσοφόρι, περπατώντας ζωηρά, ήρθε και στάθηκε απέναντί μου.
– Καλησπέρα αγόρι μου, τί κάνεις; με χαιρέτησε με άνεση.
Την ακολουθούσε μία κάπως ψηλότερη νεαρή, επίσης μελαχρινή, λίγο πιο αδύνατη, με μικρό στήθος, ωραίο πετίτ κωλαράκι και χυτά πόδια, με σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους, που φορούσε ένα σέξυ κορμάκι και ένα τάνγκα σλιπάκι.
– Γειά σου μωρό μου, τί κάνεις; είπε και εκείνη με τη σειρά της.
– Καλησπέρα! αντιχαιρέτησα καθώς έπαιρνα τη θέση μου στον καναπέ.
– Δύο κοπέλες είμαστε, συνέχισε η πρώτη, η κοπέλα κάνει: Τσιμπουκάκι, μουνάκι, ελεύθερα πιασίματα, 10. Κάνει και ελεύθερο στοματικό με 15. Εγώ κάνω κωλαράκι 15, μουνάκι 10. Κάνουμε και παρτουζίτσα. Και θα σε φάμε μετά! Χα, χα...
– Θα με φάτε ε;
– Βέβαια βέβαια!
– Εσένα σε ξέρω απ' το Ιάσονος 37, το ισόγειο.
– Ναι αγάπη μου!
– Ποια είσαι;
– Ελπίδα!
– Και εσύ;
– Η Χριστίνα!
– Οπότε εσύ (είπα δείχνοντας την Ελπίδα) κάνεις και κωλαράκι, και αυτή κάνει ελεύθερο στοματικό. Λοιπόν, άντε να περάσω!...
Η Ελπίδα γέλασε, ενώ κάνοντας μια ναζιάρικη κίνηση με ξαναρώτησε: – Τί κάνεις εσύ;
Από το πορτοφολάκι μου έβγαλα ένα 10άρικο και της το έδωσα κάνοντάς της γνωστό ότι θα περνούσα με τη Χριστίνα.
Μου έδειξε το δωμάτιο όπου είχα συνευρεθεί με τη Μαρία πριν 4 μήνες.
Ηταν ευρύχωρο, δροσερό, καθαρό, με παρκέ. Βέβαια ένα μειονέκτημα, ήταν που δεν έκλεινε καλά η πόρτα του.
Δεν είχαν περάσει 2-3 λεπτά και στο σαλόνι άκουσα να ξεκινάει η παρουσίαση των κοριτσιών και των υπηρεσιών τους. Με το πέρας αυτής, η Χριστίνα μπήκε στο δωμάτιο.
Είπαμε κάποια τυπικά (χωρίς να μου αποκαλύψει από πού καταγόταν. Πάντως πρέπει να είναι βαλκάνια) και καθώς έκανα να τη χαϊδέψω κομματάκι, μου είπε: – Να το βάλουμε λίγο;
– Ποιο, το προφυλακτικό; ρώτησα.
– Ναι...
– Ετσι όπως είναι ο πούτσος; Δεν πρέπει να μου κάνεις κανένα χαδάκι για να σηκωθεί;
– Ξέρω εγώ!
– Για να δούμε;!
Αφού απαλλάχτηκε απ' το σλιπάκι και σήκωσε το υφασμάτινο "κορμάκι" πιο πάνω απ' τα μικρά φυσικά βυζάκια της, χωρίς να το βγάλει, γονάτισε εγκάρσια σε σχέση με το ξαπλωμένο σώμα μου, ενώ πριν τοποθετήσει την περικαυλίδα, μαλάζοντας κάπως άγαρμπα το πέος, με ρώτησε: – Δεν θέλεις χωρίς;
Μετά από ένα λεπτό μονότονου στοματικού πάνω από το "λάστιχο" βλέποντας με κάποια απογοήτευση το σε ηρεμία μόριό μου διαπίστωσε με θλίψη: – Πολύ δύσκολα!
– Δεν πειράζει, προσπάθησε! Της είπα.
– Η μύτη μου!
– Τί έπαθε η μύτη σου;
– Με ξύνει, με ποιον θα μαλώσω; Είπε χαμογελώντας για να συνεχίσει το αδιάφορο τσιμπούκι της χωρίς να με αγγίζει πουθενά αλλού! Σε δικά μου χουφτώματα πάντως δεν αντιδρούσε αρνητικά.
– Δεν θα με χαϊδέψεις καθόλου;
– Εγώ μωρό μου ξέρω να κάνω, δεν είναι ότι δεν ξέρω!
– Δεν κάνεις τίποτα όμως!
– Τί δεν κάνω;
– Ε, να! Εβαλες κατευθείαν καπότα, χωρίς κανένα χάδι, πώς να σηκωθεί και αυτό;
– Συγγνώμη, εγώ έτσι κάνω!
Το στοματικό συνεχίστηκε. Κάποια στιγμή, μετά από μερικά δευτερόλεπτα, της είπα ότι για να καυλώσω έπρεπε να έκανε κάτι παραπάνω, όπως για παράδειγμα να έγλειφε τις θηλές μου (μπάνιο είχα κάνει το πρωί) ή τα κορμιά μας να έρχονταν σε κάπως πιο στενή επαφή.
– Θα το είχα κάνει, αλλά είσαι ιδρωμένος και δεν μπορώ! μου απάνησε!
Μετά απ' αυτό, έβγαλα το προφυλακτικό και άρχισα να μαλακίζομαι γλείφοντας τα βυζιά της, σύντομα μου είχε ψιλοσηκωθεί, πήγα μέχρι το πανταλόνι μου (έτσι, με άλφα αντί με έψιλον!), πήρα ένα δικό μου προφυλακτικό, το φόρεσα και της είπα να στηθεί στα τέσσερα.
Αρχισα να τη γαμάω όταν ξαφνικά την άκουσα να φωναζει προς την πόρτα: – Ελα! και στη συνέχεια να μου εξηγεί: –Πρέπει να βγω, αυτή φώναξε...
Από τη στιγμή που είχε μπει δεν έπρεπε να είχαν περάσει 5 λεπτά! Την έγραψα λοιπόν στ' αρχίδια μου και συνέχισα να της γαμάω το μουνί για λίγο ακόμα! Επειδή(ς) όμως δεν το ευχαριστιόμουν σταμάτησα και βγάζοντας την καπότα της έκανα γνωστό, μιλώντας πάντα ήρεμα, ότι δεν υπήρχε περίπτωση να ξαναπεράσω μαζί της.
Αυτό που μου είπε ήταν: – Παρακαλώ τώρα μην μιλάς και ακούσουν έξω!
– Θα λέω ό,τι θέλω αγάπη μου!
Η πλάκα ήταν αργότερα, όταν έκανα ν' ανοίξω την πόρτα για να φύγω, και διαπίστωσα ότι ήταν κλειδωμένη! Φοβήθηκε μήπως βγώ και κάνω φασαρία μπροστά στον κόσμο;
Χα, χα, χα...ρε τι γίνεται!
Λοιπόν, η συνεύρεση φυσικά χαρακτηρίζεται ως αποτυχημένη. Από τη στιγμή που το λευκό παχύρρευστο υγρό δεν βγήκε από τ' αρχίδια, αυτή ήταν χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα.
Η Χριστίνα ίσως να περίμενε πως με το που θα την έβλεπα θα καύλωνα αμέσως, και χωρίς ιδιαίτερη δική της συμμετοχή η δουλειά θα γινόταν.
Ε, δυστυχώς για μενα, εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή ήθελα λίγη παραπάνω βοήθεια, την οποία εκείνη μου αρνήθηκε. Απονη!...
Επίσης έκανε να φύγει στο 5λεπτο! Ελεος!
Τέλος πάντων, απλά δεν θα ξαναπεράσω μαζί της. "Το μοναστήρι να 'ναι καλά κι από καλογέρους..."
Αμ πώς;

Υ.Γ: 1)Το σπιτάκι ήταν το αριστερό υπερυψωμένο ισόγειο, όπως κάποιος μπαίνει στην αυλή.
2) Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2013
ρε η μαλακισμένη σε κλείδωσε μέσα; Πάει καλά; Τουλάχιστον έκανες παράπονα στην τσατσά για το κλείδωμα;
16 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προφανως δεν εμφανιστηκε πουθενα καμια τσατσα
16 Αυγούστου, 2013
Σεβαστη η αποψη σου,αλλα με την Χριστινα εχω περασει υπεροχες στιγμες,εχει sexy σωμα κ ειναι φιλοτιμη κ ελαστικη,σε αφηνει καθε φορα να κανεις κ πιο πολλα,μαθαινει ας πουμε το στυλ σου,αλλα θελει τον τροπο της.Για τους απαιτητικους πελατες οντως πρωτη φορα δειχνει αδεξια ισως.Προτεινω να της δωσεις αλλη μια ευκαιρια.Εχω κλειδωθει κ εγω-η πορτα εχει προβλημα
16 Αυγούστου, 2013
«...έκανες παράπονα στην τσατσά για το κλείδωμα;»

Χρέη υπηρεσίας εκτελούσε η έτερη εταίρα.
Τί να σου πω φίλε Dawn, κανονικά θα έπρεπε να κάνω, και όχι μόνο για το ό,τι κλείδωσε την πόρτα αλλά και για το γεγονός ότι ήθελε να φύγει στο 5λεπτο, που ήταν και πιο βαρύ ατόπημα, αλλά εκείνη την ώρα δεν είχα όρεξη γι' αντιπαραθέσεις.
16 Αυγούστου, 2013
Προφανώς οι υπηρεσίες ήταν απαράδεκτες, αλλά μιλάμε για 10 ευρώ φίλε μου, από τα οποία ποιος ξέρει πόσα της ανήκουν.
17 Αυγούστου, 2013
«...αλλά μιλάμε για 10 ευρώ φίλε μου, από τα οποία ποιος ξέρει πόσα της ανήκουν.»

Αυτό φίλε dick_reckard (και σ' ευχαριστώ για το σχόλιο) δεν μπορώ να το δεχτώ ως δικαιολογία, αφού με τα ίδια χρήματα άλλες κοπέλες προσφέρουν καλές υπηρεσίες.
Εαν κάποια δεν είναι ευχαριστημένη με αυτά που εισπράττει από την κάθε συνεύρεση στο Μεταξουργείο, ας πάει Φυλής ή σε στούντιο ή ας γίνει call girl.
Από τη στιγμή όμως που δέχεται τα 10 ευρώ ως αμοιβή οφείλει να δείχνει επαγγελματισμό.
Και επαγγελματισμός σημαίνει σωστές υπηρεσίες, σημαίνει όρεξη για δουλειά, σημαίνει ψυχολογώ τον εν δυνάμει πελάτη.
Για να γίνει πελάτης!
Γιατί όπως είπα και της ίδιας, εάν έμενα ευχαριστημένος θα ξαναπήγαινα, ίσως και με τα 15 ευρώ του ελεύθερου στοματικού.
17 Αυγούστου, 2013
η κοπέλα δεν ήξερε
θάπρεπε να τους έκαναν σεμινάριο ..
συμβαίνει στις πιτσιρίκες
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7