Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα από μια βολτα περιξ της φυλης,τελευταιος σταθμος η κατερινα,μια μελαγχροινη mlf με μαυρα μακρια μαλλια και κανονικο σωμα,η οποια παρεχει φουλ προγραμμα
Η κοπελα μου αρεσε αρκετα εμφανισιακα,χωρις να τρελαινομαι,όμως οι καλες κριτικες σε συνδυασμο με την εντονη αναγκη για μια χαλαρη καταθεση,αλλα και ψυχολογικη εκτονωση,με ωθησε στην αποφαση να περασω
Μπαινοντας στο δωματιο ειδα παλι μια κατασταση παρομοια με αυτή που μου συνεβη με την ξανθια βικτωρια από φωκαιας.Ενω εχω ακουσει τα καλυτερα,και κυριως προκαταρκτικα πλουσια για αρκετη ωρα,στη περιπτωση μου,ειχαμε παλι συντομα προκαταρκτικα,απαλα χαδια και φιλια στο λαιμο και το κορμι,ένα λεπτο περιπου και κατευθειαν τοποθετηση προφυλακτικου στο πουλι,αν και επρεπε να της πω εγω να το βαλει
Στο σημειο εκεινο,δουλευοντας τα μπουρδελικα αντανακλαστικα πολύ καλα,αποφασισα να της μιλησω,και να της πω ότι θελω περισσοτερα φιλια και χαδια
Ευτυχως και στη περιπτωση αυτή,όπως και με τη βικτωρια,η κατερινα λειτουργησε αψογα αποτελεσματικα,και υστερα από αρκετα λεπτα περιποιησεων,συμπεριλαμβανομενου του στοματικου,της ζητησα ν ανεβει από πανω
Παλι και εδώ,κατεβαζαμε τους ρυθμους,οποτε της το ζητουσα,φιλια παντου από τη κοπελα συνεχεια,στο λαιμο,στο στομα,στο στηθος,και η ιδια ζεστη συμμετοχη συνεχιστηκε και ιεραποστολικα,αφου με τον τροπο που λειτουργουσα,καταλαβε τι θελω,και νομιζω καταφερα να την παρασυρω σ ένα καλο τεμπο,αν λαβουμε υποψιν και το γεγονος ότι αυτή είναι η δουλεια της,και την κανει και διπλοβαρδια νομιζω
Τελος ορθια στον τοιχο,με μια ωραια αισθηση,αφου και με τη βικτωρια και με την κατερινα,αισθανθηκα ότι λειτουργησα πολύ καλα,παιρνοντας αυτό που ηθελα,αν και στην αρχη της συνεδριας,και εννοω της εναρξης των προκαραρκτικων, δεν ημουν τοσο σιγουρος,οσο πριν τις επιλεξω με βαση τα θετικα σχολια των συναγωνιστων

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού