Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επισκεψη στην ελνη πραγματοποιηθηκε χθες το πρωι γυρω στις 12 στον πάνω οίκο του φωκαιας 27β.για οσους δεν γνωριζουν την ελενη προκειται για μια ρουμανα 19 χρονων αν και εγω την εκανα τουλαχιστον 21 χρονων με μακριά ισια καστανοξανθα μαλλιά προστυχο προσωπο,μαυριδερο σωμα τουμπανο κωλος ποιημα,επισης εχει ενα τριμπαλ τατου λιγο πιο πάνω απ τον κώλο της και 2-2.5 βυζια μεγαλα με μεγαλες σκουροχρομες ρόγες.ολο αυτο το θεαμα που αντικρισα ηταν αρκετα καυλωτικο για εμενα ετσι έδωσα το μπλε εισιτήριο στην τσατσα η οποια με εβαλε στο δωματιο το οποιο ειναι ακριβως αριστερα της εισοδου
Η καθαριότητα του δωματίου κυμαινόταν στον μέσο όρο της φυλης ητ;ν ευρυχωρο,ειχε καθαρα σενονια ξυλινο πατωμα και μια τηλεοραση να παιζει ασπρομαυρη τσοντα.
Μετα απο ολιγολεπτη αναμονη ειρθε και η ελενη στο δωματιο.ενω αποχωριζόταν τα εσώρουχα της εγω της εκανα κομπλιμεντα για το τουμπανο σώμα που εχει ενω παραλληλα της χουφτονα της βυζαρες της και την κωλαρα της.με όλο αυτό το σκηνικο ειχα γινει τουρμπο,ετσι αυτη μου περασε σκουφο ενω εγω καθομουν στον καναπε του δωματιου.η πιπα της ηταν μετρια καθως με πονεσε λιγο επειδη χρησιμοποιουσε σε καποιες στιγμες τα δοντακια της,αν δεν το εκανε αυτο η πιπα της θα ηταν τελεια καθως μου τον ρουφαγε ολον σαν πορνοσταρ.πρωτη σταση αυτη απο πανω μου,καλη συμμετοχη απ την πλευρα της με το να κοπανιεται πανω μου εντονα.Επειδη δεν βολευομασταν καλα και οι δυο στον καναπε την πηγα στο κρεβατι,την εστησα στα 4 και αρχισα να την γαμαω εντονα,δεν παραπονεθηκε καθολου για το εντονο σφυροκόπημα μου αλλα οι κραυγες της ηταν υπερβολικες.η επομενη σταση που ακολουθησε ηταν ιεραποστολικο,παλι το ιδιο τροπαριο παρολο που η συμμετοχη της ηταν καλη σε γενικες γραμμες.Με ολες αυτες τις ηλιθιες κραυγες εγω ξενερωσα και ετσι αποφασισα να τελειωσω ενω αυτη εγλυφε τις θηλες μου και εγω με το αλλο μου χερι χουφτονα την κωλαρα της.οταν τελειωσα της εκανα παλι κανα 2-3 κομπλιμεντα για την εμφανιση της,αυτη με ευχαριστησε εβαλε τα εσωρουχα της και πηγε σε αλλον πελατη που την περιμενε στο διπλανο δωματιο...
Εν κατακλειδι πειστευω οτι η συμμετοχη της ελενης στην πραξη ηταν καλη σε γενικες γραμμες παρολο που ειχε καποια αρνητικα στοιχεια οπως ηταν οι υπερβολικες κραυγες που εβγαζε η υπερβολικη κρεμα που εβαζε και τα σημαδια βιασυνης σε καποια σημεια της πραξης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2013
2-2,5 τα βυζια της ελεναςΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1