Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη στις 17.15 , την Κατερίνα την είχα δεί και στην τσάρκα μου της Δευτέρας και την έβαλα στόχο , μετά από επικοινωνία που είχα με τον farkeli ο οποίος την
τίμησε την Δευτέρα και μου είπε καλές εντυπώσεις , σήμερα ήρθα καρφί εδώ , έδωσα το αντίτιμο στην υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο , η Κατερίνα είναι η πρώην Ρωξάνη που μεταξύ άλλων
πέρασε και απο το Φυλής 40 όπου την είχα δεί τελευταία φορά , είναι Ρουμάνα 28 χρονών κατά δήλωση της , αν και εμένα μου φάνηκε ελαφρώς μεγαλύτερη , έχει κανονικό σώμα με 2άρι σφιχτό
στητό βυζί και είναι λίγο άκωλη φλατ , έχει μαύρα κατσαρά μαλλιά που της φτάνουν μέχρι λίγο πιο κάτω απο την μέση της μέση της(γι αυτό έπεσε "σύρμα"στον στρατηγό που το μακρύ μελαχρινό μαλλί
είναι από τις αδυναμίες του) , ήρθε στο δωμάτιο και κάτι το βλέμμα της κάτι το χαμόγελο και διαχυτικότητα της μέ έκαναν σίγουρο ότι θα περάσω καλά , απλά δεν ήξερα το πόσο καλά , ανέβηκε απο πάνω μου και πλησίασε το στόμα της στα χείλη μου , αυτή ήταν η πρώτη της κίνηση και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα , ενώ η πλούσια κόμη της που περιέβαλε όλο μου το κεφάλι μου , με έκανε να νιώσω
ότι βρίσκομαι κάτω από κουνουπιέρα......έφερα τις ρόγες της στα χείλη μου και μία τις έγλυφα και μία τις δάγκωνα ελαφρά , μου είπε ότι της άρεσε και ότι θα το κάνει και σε εμένα , κάτι που έκανε για αρκετή ώρα ,έβαλε ένα λαστιχάκι και μάζεψε την πλούσια κόμη της για να μην την ενοχλεί και μετά φιλώντας με στα πλευρά και στην κοιλιά κατέβαινε όλο και πιο κάτω , παρέκαμψε τον πούτσο μου και άρχισε για αρκετή ώρα να περιποιείται τα αρχίδια μου και μάλιστα με πολύ μαεστρία , μετά πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της η πίπα της πολύ καλή και υγρή ,πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτήν από πάνω μου με καλή συμμετοχή ενώ με μια κίνηση της αφαίρεσε και το λαστιχάκι από τα μαλλιά της και τα τίναξε ώστε να ξεδιπλωθούν , στο μεταξύ μου έλεγε ότι δεν της άρεσε η τσίχλα μου επειδή ήταν δυόσμος και προτιμάει με γεύση φράουλα , την γύρισα ανάσκελα και την έγλυψα λίγο στο μουνί και μετά την πήρα έτσι ιεραποστολικά για λίγο όπου το γλωσσόφιλο και η αγκαλιά πήγε σύννεφο , την σήκωσα και την μετέφερα στην πολυθρόνα δίπλα απο την τηλεόραση όπου όσες φορές έχω γαμήσει σε αυτό το σπίτι παίζει το ίδιο dvd , την έβαλα ανάσκελα στην άκρη της πολυθρόνας , σήκωσα τα πόδια της πάνω απο τους ώμους μου και άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα στο μουνί της με πολύ δύναμη , την γύρισα στα τέσσερα και αρχικά την γάμησα πισωκολλητά απο το μουνί , ενώ είχα πιάσει και με τα δύο χέρια μου τα μακρυά μαλλιά της και της τα τράβαγα όπως ο αμαξάς τραβάει τα γκέμια της φοράδας που σέρνει το κάρο , της είπα ότι θέλω τον κώλο της και μου
απάντησε ότι θέλει να την σκίσω , έβαλε λίγο τζέλ , η αλήθεια είναι ότι μπήκα μέσα της με σχετική ευκολία , την γάμησα αρχικά με σταθερά αργό ρυθμό όπου προοδευτικά αυξανόταν και έφτασε στα όρια του βίαιου ,αυτή σκυλί του πολέμου φώναζε σαν λυσσασμένη ενώ έτριβε την κλειτορίδα της , μετά από αρκετά λεπτά σταμάτησα έβγαλα το προφυλακτικό της είπα να γυρίσει και της έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα μέχρι να χύσω και με στράγγιξε , σηκώθηκε πλύθηκε με ευχαρίστησε και μου είπε ότι με περιμένει ξανά , στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 20 λεπτά , πέρασα πολύ καλά η κοπέλα ξέρει να τον πέρνει , ενώ μπορεί να αλλάζει με ευκολία από gfe σε pse καταστάσεις με ευκολία , σίγουρα θα την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.036
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2013
ωραία περιγραφή και το εργαλείο φαίνεται γερό !
07 Αυγούστου, 2013
+2
+1 γτ ειναι καλη κριτικη
και +1 γτ οντως η κοπελα δν υπαρχει
με ξεζουμισε κ δν μπορουσα να περπατησω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2