Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 02.30 , είχα την τιμή να τσαρκάρω με τον μέγιστό Vrikolaka πρώην panosmpos....,αφού κάναμε την βόλτα στην οποία
οι ατάκες πήγαιναν σύννεφο , ενώ οι κοινές μας αλλά παράλληλες αναμνήσεις(μίας και αρκετά χρόνια πίσω δεν τον ήξερα) από τις περιγραφές και αυτουνού αλλά και τις δικές μας , ζωγράφιζαν νοητούς
"πίνακες" με σκηνικά άλλων εποχών του μαγευτικού Μεταξουργείου αλλοτινών εποχών.......τέλος πάντων , μπαίνοντας σε αυτό το σπιτάκι η τσα τσα είπε ότι η κοπέλα κάνει απλό πρόγραμμα
στα 10 ευρώ και κώλο στα 15...ακούγοντας το πρόγραμμα υπέθεσα ότι δουλεύει η γνωστή Μαρία και έκανα να φύγω , μόλις που είχα στρέψει την πλάτη μου και έκανα βήμα για να φύγω , η
υπηρεσία λέει η κοπέλα είναι μαυρούλα , οι μαυρούλες είναι η αδυναμία μου , έχω φαεί όμως τόσες φόλες με αυτές και δεν είναι καθόλου υπερβολή να πώ ότι για κάθε 10 που παίρνω , οι δύο
να βγαίνουν καλές....είναι όμως κόλλημα και πάντα τελικά ξαναδοκιμάζω , σήμερα λοιπόν δούλευε η Εύα με κανονικό σώμα μικρό βυζί και ωραίο σφιχτό τουρλωτό κώλο μέχρι το θεο...σε συνδυασμό
ότι τον έδινε κιόλας ήταν μεγάλη πρόκληση για να την αφήσω...η Ευα είναι 28 χρονών απο την Γκάνα ή έτσι είπε , τα ελληνικά που μιλάει είναι συνεννοήσιμα αν και η κουβέντα που γινόταν μεταξύ μας
ήταν μισα ελληνικά μισά αγγλικά ακόμα και στην ίδια πρόταση , μπήκε στο δωμάτιο οκνηρή και όχι με την ενέργεια που είχε στο σαλόνι ,ξάπλωσε δίπλα μου παράλληλα στο κορμί μου χωρίς να βγάλει τα
εσώρουχα της , τελικά έβγαλε το στρίνγκ και το σουτιέν απλά το κατέβασε , άρχισε να παίζει τον πούτσο μου σχετικά άγαρμπα , ενώ έκλεισε τα πόδια της όταν αποπειράθηκα να χαϊδέψω το μουνί της ,
μόλις επήλθε στύση πέρασε το προφυλακτικό , μετά το σκούπισε με χαρτί υγείας και άρχισε μιά τραγική αερόπιπα , μίας και ήμουν καυλωμένος όχι με την συμμετοχή της αλλά με την ιδέα ότι θα σκίσω
την υπέροχη κωλάρα της , της ζήτησα να ανέβει απο πάνω , αρχικά δεν ήθελε , ανέβηκε αλλά δεν με άφησε να δίνω εγώ ρυθμό και να την γαμάω όπως ήθελα αλλά είχε βάλει τα χέρια της
και πίεζε το στήθος μου και έκανε κάτι σαν βαθιά καθίσματα , της είπα να γυρίσει στα τέσσερα , αρχικά όταν και μπήκα στο μουνί της είχε πάρει καλή στάση και την γάμησα καλά , μετά απο λίγο
της ζήτησα κώλο , τότε σάλιωσε ένα δάχτυλο της και το έβαλε στην κωλοτρυπίδα της , ενώ έκλεισε και τα πόδια της , προσπάθησα να μπώ στον κώλο της αλλά ήταν αρκετά στενός ενώ και αυτή
δεν έκανε κάποια κίνηση να διευκολύνει την κατάσταση , τότε είπε και το γνωστό ότι δεν μπορεί γιατί τον έχω μεγάλο...την γνωστή δικαιολογία , δοκίμασα άλλη μια φορά αλλά είχε προαποφασίσει
φαίνεται να καρπωθεί τα λεφτά για πρωκτικό χωρίς να δώσει κώλο , κάπου εκεί μου πετάει ότι πρέπει να τελειώνω γιατί πέρασε η ώρα , άρχισα να παίζω τον πούτσο μου και όταν ήρθε η ώρα
να τελειώσω έβγαλα το προφυλακτικό και την έχυσα στα κωλομέρια ενώ κάποια από τα σκάγια την πέτυχαν στην πλάτη , τσαντίστηκε και μου ζητούσε και άλλα λεφτά...της απάντησα θα το ήθελες πολύ
δεν κατάλαβε και τσαντισμένη λέγοντας κάτι ακαταλαβήστικα έφυγε απο το δωμάτιο , καλό κορμί η Ευα αλλά εννοείτε ότι δεν πρόκειται να την ξαναπάρω , στο δωμάτιο έκατσα δεν έκατσα 8 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.739
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2013
Τα χω γραψει πολλες φορες, αλλα δεν πειραζει, τα ξαναγραφω αλλη μια. Οι μαυρες θελουν ευγενεια και πολλη υπομονη. Μην περιμενεις ποτε απο την πρωτη κιολας επισκεψη οικειοτητες και επαγγελματισμους. Απο τη δευτερη, και πιο σιγουρα απο την τριτη επισκεψη, το τοπιο αλλαζει εντελως. Κολακευονται τοσο πολυ, που γινονται πιο φιλικες και εγκαρδιες ακομα και απο τις πιο επαγγελματιες λευκες. Τα χω ζησει πολυ εντονα αυτα που σου γραφω και για πολυ καιρο. Αν σου περιγραψω καταστασεις, θα με πεις σιγουρα "διαστημανθρωπο", γιατι απλα δεν εχεις δοκιμασει τη απλουστατη αυτη "συνταγη". Το δυσκολο βεβαια με εσας τους πορνορεπορτερ, ειναι οτι δεν θα "θυσιαζες" ευκολα τοσες επισκεψεις, ωσπου να αρχισεις πραγματικα να απολαμβανεις το εδαφος που "καλλιεργησες"....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1