Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το καλο που εχεις όταν μεγαλωνεις,και εφ οσον σκεφτεσαι τα πραγματα,σε καθετι που αφορα όχι μονο τη ζωη σου,αλλα πολες φορες και γενικοτερα τη ζωη,είναι ότι καποιες στιγμες εκει που δεν το περιμενεις, σου δινονται απαντησεις
Απαντησεις που σε βοηθανε να ξερεις τι θελεις και πώς να το πετυχεις,και ν αποφυγεις λαθη μεχρι την επομενη φορα που θα ξανακανεις,γιατι εισαι ανθρωπος φτιαγμενος από αδυναμιες
Απλα το ιδιο λαθος θα το κανεις σε χρονο πολύ πιο αργοτερο απ αυτόν που θα εκανες,αν δεν βαζεις το μυαλο σου να δουλευει
Χαρακτηριστικο παραδειγμα η περιπτωση μου,που ξερω ότι δεν θα πρεπει να πηγαινω για καταθεση κουρασμενος,ελα όμως που όταν ενας συναγωνιστης σε παρει και σου πει τα καλυτερα,το μυαλο δεν μπορει να σε αφησει σε ηρεμια
Τηλεφωνο λοιπον από το αδελφο μου τον zero για την τζουλια η’ γιουλα χτες,λεγοντας μου τα καλυτερα,και πηγα χτες να τη δω,χωρις να περασω,καθως δεν ημουν σιγουρος αν ηταν η κοπελα που μου περιεγραψε
Ωστοσο η χτεσινη της εικονα,εντυπωθηκε στο μυαλο μου,καθως ηταν ψηλη,λεπτη καστανη,χαρακτηριστικη ρωσιδα,χωρις όμως να μου ξυπνησει καποια δυνατα σεξουαλικα ενστικτα
Κατι αναλογο βεβαια ειχε γινει και με την μαργκω,την οποια επισης μου συστησε,και με την οποια ταιριαξα περισσοτερο απ οποιαδηποτε άλλη κοπελα τα τελευταια χρονια
Σημερα όμως ξυπνωντας ειχα την διαθεση να τη δοκιμασω το πρωι,και ετσι αποφασισα να την επισκεφτω το μεσημερι,αν και ειχα δυο πολύ ωραιες καταθεσεις και χτες και τη κυριακη
Η τζουλια καταφερε να μου τον σηκωσει κυριως με το τσιμπουκι της,που πριν το καταλαβω,ηταν χωρις προφυλακτικο.Οι γρηγορες κινησεις της,και η δυναμικη που εβγαλε στην αρχη,αν και δεν είναι ακριβως του γουστου μου,εφερε το επιθυμητο αποτελεσμα
Προφυλακτικο στη συνεχεια και κατευθειαν ιεραποστολικα,ειχε συμμετοχη,και κατοπιν πισωκολλητα,φερνοντας την ψηλα στο κρεβατι,με τα τα χερια ν ακουμπουν τον τοιχο
Σ αυτή τη σταση κρατησαμε αρκετα λεπτα,υπηρχε καλη αισθηση,υπηρχε ενταση από μερους μου,και εκει ηρθε και το τελος,μενοντας συνολικα στο δωματιο ένα τεταρτο περιπου
Η συνευρεση ειχε ένα θετικο σαφως,την επιβεβαιωση ότι τα κουρελια τραγουδανε ακομα,ακομη και μετα από δυο διαδοχικες καταθεσεις τις δυο προηγουμενες μερες,ακομη και κουρασμενος,ακομη και με αυτή τη ζεστη,ακομη και σ ένα χωρο παρακμιακο όπως αυτο το σπιτι
Όμως για ποσο ακομη χρειαζεται να υποβαλω τον εαυτο μου σε τεστ ανδρικης ικανοτητας ,οταν μου εχει αποδειξει σε παρα πολλες και δυσκολες ψυχολογικα περιπτωσεις,ότι είναι παντα εκει όταν τον χρειαζομαι? Νομιζω του αξιζει περισσοτερος σεβασμος
Και παμε στην ουσια της συναντησης,γιατι τελικα βγαινοντας από το δωματιο η συνευρεση αυτή δεν με γεμισε..
Η απαντηση είναι μια..γαμησι σε forword,αυτό τελικα καταλαβα πως είναι αυτό που δεν θελω..γρηγοροι ρυθμοι στο τσιμπουκι,γρηγοροι ρυθμοι στο σεξ,αυτό τελικα είναι που δεν θελω,αυτό τελικα είναι που μ ενοχλει,αυτό τελικα είναι που δεν μου ταιριαζει
Τι θελω,αργες και αισθησιακες κινησεις όταν με χαιδευουν και με αγγιζουν,αργο και αισθησιακο τσιμπουκι,αργο και αισθησιακο σεξ,που ασφαλως θα εναλασσεται σε γρηγορο όταν η διαθεση και η περισταση το απαιτουν
Ένα δυσκολο καλοκαιρι που πλησιαζει προς το τελος του,με την ελπιδα και την ευχη να με κανει τουλαχιστον πιο δυνατο και πιο σοφο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2013
Μάλλον fast forward ήθελες να γράψεις ... αρχηγέ ... Κουλ
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
07 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολυ σωστα το επισημαινεις,αυτος ειναι ο σωστος τιτλος
07 Αυγούστου, 2013
Απολυτα κατανοητος,φιλτατε xilnik..ωστοσο,θα'θελα να επισημανω,πως ο εν λογω οικος αποπνεει μια αρχεγονη καυλα που σε σπρωχνει να ενδωσεις..
07 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις απολυτο δικιο magaret,πραγματι το σπιτι σου βγαζει μια μυστηρια σεξουαλικη αυρα,και το ιδιο μου εχει συμβει και στο δουσμανη 10 και στο ελευσινιων,τα οποια παραπεμπουν σε μικρα διαμερισματα της δεκαετιας του 70
Τη συγκεκριμενη κοπελα ηθελα σε διαφορετικο χωρο,και συγκεκριμενα στο κωνσταντινουπολεως 94,αυτο με χαλασε και οχι αυτος καθαυτος ο χωρος που και γω τον βρηκα γοητευτικο οσον αφορα το δωματιο
Επειδη η κοπελα εχει ωραια στοιχεια,ενας καθαρος φωτεινος χωρος,κυριως στο σαλονι,σ ενα πιο πολιτισμενο περιβαλλον θα της ταιριαζε περισσοτερο
Ομως συμφωνω απολυτα στην επισημανση σου,απλα δεν ηθελα να φορτωσω τη κριτικη με πολλες προσωπικες αποψεις και λεπτομερειες,γιατι ηδη ο προλογος μου ειναι κουραστικος οταν ξεκινα να διαβασει καποιος
07 Αυγούστου, 2013
"Τι θελω,αργες και αισθησιακες κινησεις όταν με χαιδευουν και με αγγιζουν,αργο και αισθησιακο τσιμπουκι,αργο και αισθησιακο σεξ,που ασφαλως θα εναλασσεται σε γρηγορο όταν η διαθεση και η περισταση το απαιτουν" ....με καλύπτεις απόλυτα φίλε!!! νομίζω ότι με τα χρόνια φτάνουμε να ζητάμε την ουσία του αισθησιασμού στο σεξ ... βέβαια πάντα υπάρχει αυτό το κάτι ανεξήτητο που μας στέλνει σε παρακμιακες καταστάσεις αλλά κι η εξαίρεση έχει τη γλύκα της...
07 Αυγούστου, 2013
Χρήσιμη η κριτική του Hilnik !

+1
08 Αυγούστου, 2013
+1 και από εμένα.
Να επισημάνω αγαπητέ φίλε XILNIK........Η αναζήτηση για σιγουριά εμποδίζει το δρόμο για το νόημα. Η αβεβαιότητα είναι εκείνη η κατάσταση που ωθεί τις δυνατότητές μας.....Για αυτό το λόγο συνέχισε να αναζητάς την ηδονή.....και θα σου προτείνω να ακούσεις το τραγούδι του παπάζογλου "ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ"όπου ένας από τους στίχους του τραγουδιού αντιπροσωπεύει εμάς τους γνήσιους και ρομαντικούς μπουρδελιάρηδες....."θα πάω και ας μου βγεί και σε κακό".......



Υ.Γ. Συχνά η αναζήτηση αποδεικνύεται πολύ πιο ωφέλιμη από τον σκοπό.....
08 Αυγούστου, 2013
απο οτι μου ειπε η κοπελια ειναι 8 χρονια στην ελλαδα
υ.γ τα ποδια τισ ηυαν αξιριστα!!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8